Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Pontosan mik vannak a kick-box...

Pontosan mik vannak a kick-boxban?

Figyelt kérdés
Sziasztok..:) 18 éves lány vagyok és kezdő thai boxos. :) sajnos az eddigi edzőm nem tanit többet és most más helyet szeretnék keresni az edzésre. Ahol lakok ott a közelben csak kick-box edzés van és igaz az nem thai box de ugy tudom hasonlitanak egymásra és az is tetszik csak pontosan nem tudom hogy miket tanitanak a kickboxban :) valaki tudna segiteni? :P jah és szerintetek..ha edzésen kick boxot tanulok otthon pedig gyakorlom tovább a thai boxot az ugy menne? :)

2014. júl. 30. 07:15
 1/4 A kérdező kommentje:
jah és még annyi hogy kb. mennyibe kerülnek ezek az edzések mert a thai boxot eddig olcson meguszatam ismeretség miatt..csak hogy mire számitsak :3
2014. júl. 30. 07:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonlóak, de kissé nehéz átállni. A thai-box fő részei a térd, könyök, lábszár alsó része. A kick-box-nál (alapesetben) kiesik a térd és a könyök. Illetve lábfejjel/bokavonallal és talppal rúgnak. A thai-box-ban az ütések gyorsak és megfeszítettek, kevés holtponttal. A kick-box-ban pedig hosszú erőteljes mozdulatok vannak. Egy tipikus ellentét lép fel a kettő között. Gyorsaság<->Erő. Azonban a thai-box erővesztesége a kick-box-hoz képest kisebb, mint fordítva a gyorsaságé.

Tehát jobb lenne, ha tudnád folytatni folyamatosan a thai-box-ot. Az nem baj, ha megmozgatásnak kick-box-ot is tanulsz, de fő iránynak tartsd meg a thai-box-ot.


!Kamlyn - 52/F!

2014. júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) de talán óúgy tünik mégis tudnák továbbra is thai boxolni..csak ahoz kéne 10 fix ember aki járni edzeni mert csak ugy tudnánk fizetni a termet...O.o kettő már van..én meg a barátom..talán plusz egy..probálok most embereket keresni vagy olcsobb termet..:O de köszönöm ..talán egyszer kickboxolni is fogok de öszntén szolva nekem a thai box tetszik jobabn ponta térd és a könyök miatt :O
2014. júl. 30. 12:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? talán tudok segíteni a keresésben.
2014. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!