Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek egy shaolin...

Szerintetek egy shaolin szerzetes milyen eséllyel venné fel a harcot egy kátrányos helyzetű bandával?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy egy Kung fu-ban jártas kínai szerzetes sétálgat Gyöngyös vagy Ózd utcáin és egy 3-4 fős buckalakó banda könnyű célpontnak vélve rátámad. Tegyük fel,hogy az "olaszoknál" nincs fegyver. Ja és kerüljétek a c betűs szó használatát,mert a múltkor feltettem egy hasonló kérdést,de voltak szívesek letörölni,holott semmi rossz szándékom nem volt a kérdéssel.

2014. aug. 2. 19:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem kell szerzetesnek lenni ahhoz, hogy 4 csávót elverj [link]
2014. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
66%
ti tényleg azt hiszitek hogy 1 shaolin szerzetes nem verne le 4-5 CIGÁNYT???o.O a cigányoknak semmi harci tapasztalatuk vagy erejük nincs csak azért vannak elszállva mert sokan vannak, ellenben a shaolin szerzetes fegyelmezett, kemény, tudja mind az 5 állat stílust...egy ilyen kis bandának aki semmi máshoz nem ért csak a gyerekszüléshez esélye se lenne
2014. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
66%
Na végre valaki!
2014. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=zof0WmcWwnk

https://www.youtube.com/watch?v=4M3okitP3as

https://www.youtube.com/watch?v=q0dNa30K5M0

És ezek csak átlag emberek, nem shaolin papok. Szóval igen lenne esélye 3-4 támadó ellen. Még talán több ellen is...

2015. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Éppenséggel lehet szerencséje; hogy a hangadót kapásból leüti és a pár másodpercnyi döbbenetet kihasználva elszalad a többi elől. Mert ha van esze, akkor nem feltételezi azt, hogy a többi buckalakónál nincs fegyver (a mai világban akár már lőfegyver is), főleg akkor, ha - feltételezhetően - ebből élnek. Ha nem eléggé túlélő típus és mégis előkerülnek a bicskák, akkor csak egyszer ronthat és annyi...


Én magam is ismertem egy civil ruhás rendőrt Nyíregyházán (pár évig együtt edzettünk), aki egyszemélyes hadseregként bement verekedni a tömegbe. Kemény volt mint a vasbeton és róla el tudom képzelni, hogy nagy valószínűséggel puszta kézzel megoldaná 3 az 1-ben vagy 4 az 1-ben. De aztán íróasztal mögé került, mert egy diszkóbalesetben megszurkálták (Flinstones - nem tudom, hogy van e még).


Szerintem; ha már megy a bunyó, akkor 50-50% a túlélés (akár shaolin valaki, akár nem - bármi megtörténhet).

2015. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szerzetes pl. egyet elkap és brutálisan összever, akkor még van rá esély, hogy a többi beijed és elmenekül. Vagy gyors helyzetfelismerő képességgel olyan helyzetbe hozza magát, hogy ne lehessen bekeríteni (pl. villámgyorsan behúzódik egy sikátorba, ahol lesből tud támadni - feltéve, ha Ózdon vannak ilyenek :D) és egyesével kelljen rátámadniuk a dzsipóknak.
2015. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire kemény egy shaolin, de ha Mike Tysonhoz fénykorában oda ment volna 4 átlagos cigány, kb fele annyi másodperc alatt verte volna meg őket, mint ahányan vannak, tehát 2, de szerintem ezt ki tudtátok számolni. Ez persze csak feltételezés, de fel mernék rá rakni rengeteg pénzt, és valószínűleg be is jönne. Gondoljatok bele, egyszerre mennek rá, Tyson 2-t olyan gyorsan kiüt egy ütéssel, hogy észbe se kapnak, aztán megfordul, hátralép, mert ugye 100X jobb lábmunkája van, mint a cigóknak, ha pedig közbe véletlen el is találják, azt kb meg se érzi. Ezután megilyed a maradék 2 cigány, és óvatosabbak lesznek, Tyson időt nyer, gyorsan beugrik (lábmunka), két balegyenes, és kész. Gondoljatok bele, hogy egy mezei bokszoló mennyivel erősebb az átlagembernél, de egy országszerte elismert bokszoló simán verné, viszon egy Tysonnak ő se lenne nagy kihívás.
2015. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
59%

Egy mezei bokszolót úgy le lehet verni, mint a szart. Két ember is lazán elintézi. Egyik hátulról lefogja, a másik pedig üti. Ilyet konkrétan láttam is.


Egy Tyson vs 3 skienhead felállásban sem fogadnék Tysonra. Acélbetétessel szétrugdosnák 5 perc alatt a kopaszok. A profi bokszolók a meccseik előtt alaposan be vannak melegítve fel vannak készülve, szabályok vannak a ringben. Egy közönséges random utcai támadás ellen a legprofibb ketrecharcos, bokszoló, K1-es sem tudna védekezni, sehogyan sem. Főleg több ember ellen, ráadásul ennek a több embernek nem is kellene fegyver, hogy leverjék a bajnokot. 3-4 küzdősportokban képzetlen, ám utcai harcokhoz hozzászokott ember untig elég lenne. Náluk van a meglepetés ereje + a csapatmunka. Közösen lerántják a földre, aztán agyon rugdossák. 3-4 másodperc alatt kiüti őket, hogyne a maci f-aszát. A profi küzdősportolók nincsenek kiképezve több ember ellen (ahogy fegyver ellen sem). Ők elsősorban SPORTOLÓK! Próbálj lábmunkát meg jobb egyeneseket csinálni, miközben szétrúgja az egyik a térdedet, a másik hátulról elkapja a nyakadat, a harmadik pedig ott üt ahol ér.


A shaolin szerzetes pedig inkább ügyes akrobata, mint valódi harcos.

2015. jún. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Na megjött a hülye gyerek!

Életedben nem sportoltál, nincs olyan ismerősöd, nem értesz hozzá, csak anyuci vett neked egy Baseball ütőt, így nem szekálnak az 5 évesek és már tudod a frankót . . . .

2015. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
De egy Tyson szintű bunyós bemelegítetlenül kb 4 laza ütést indít annyi idő alatt, míg egy skinhead megemeli a bakancsát. Ez a 4 laza ütés egy hozzá hasonló szintű bokszolónak nem nagyon tud ártani kesztyűben, de egy mezei paraszt skinhead azt se tudná egy ilyen után, hogy melyik földrészen van. Ezt persze nem úgy gondolom, hogy mész az utcán tök sötétben, és váratlanul ráugranak, hanem úgy, hogy jönnek szembe, és csúnyán néznek, tehát Tyson apánknak van legalább 2 másodperce, hogy felkészüljön. Ha hátulról fejbevernek, az már más tészta.
2015. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!