Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Boksz vagy kondi?

Boksz vagy kondi?

Figyelt kérdés
Jelenleg kondiba járok azzal a céllal hogy ledobhatok kb 6-7kilót nagyon maximum de hiába edzek intenzíven és csinálok mellette aerob edzéseket és még szemetet sem eszem mégsem fogyok és azt vettem észre magamon hogy gömbölyödök.. fogyás szempontjából illetve haszon szempontjából ki melyiket választaná és miért? mert kezdem úgy érezni ez így nem fog megoldáshoz vezetni :\ 18/F

2014. febr. 25. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
fogyni az étrendtől fogsz amíg az nincs összeállítva normálisan(és a leírtak alapján nincs) addig mindegy mit sportolsz, egyébként ha csak "strand kinézetet" akarsz akkor maradj kondinál ha inkább bunyózni szeretsz akkor box
2014. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Konkrét étrendem az tényleg nincs,ahogy tehetem salátázok,fehér húst fogyasztok rizzsel kenyeret egyáltalán nem eszem meg minden egyébb fajta pékárút,édességet és naponta ötször négyszer étkezem (nem bezabálás)és 3-4liter vizet iszok..így kapsz egy kis viszonyítási alapot hogy azért nem eszek össze minden sz*rt és kerülöm ezeket.. Viszont elgondolkodtam picit hogy oké erős leszel de utána mit csinálok vele mert sok mindenre nem tudom használni talán munkához. egy jó bunyóst(nem a mai "mindenkitszét verek mert kemény cigány vagyok típusú emberekre gondolok) azért valamennyire tisztelnek és bátyjám is mondta hogy ő nem volt egyfajta agresszív természetű de ahogy elkezdett edzeni kicsit kifordult magából és a legkisebb szarokon is felidegesítette magát mielőtt bokszolt semmi hasonló eset nem fordult elő vele.
2014. febr. 25. 20:54
 3/10 A kérdező kommentje:
és azzal legalább meg tudom magam védeni nagy izmokkal meg mit lehet kezdeni? oké erős az ember de mire megmozdul már leszúrták..
2014. febr. 25. 20:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Testvéred reakciója nem általános én pl. sokkal nyugodtabb lettem onnantól, hogy elkezdtem küzdősportolni (mivel edzéseken levezettem a feszültséget). Ha számodra a fogyás szenvedés és nem tudsz haladni vele próbáld ki a bokszot, csinálod pár hónapig aztán el tudod dönteni, hogy melyikre van szükséged. A kettő nem is zárja amúgy ki egymást.
2014. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ! bátyjám is szintén hajlamos a szépen kifejezve a túlzott zsírraktározásra és és ő három hónap alatt vagy 7-8kilót de lehet többet is lazán ledobott(bár mondjuk eléggé kidolgozta magából az utolsó levegőt is)
2014. febr. 26. 06:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Boksz - értelmes edzés, fejlesztő jellegű, hasznos.


Kondi - ...


Szálkásítás: hát csökkentsd le a szénhidrát beviteled, ember!

2014. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Figyelek rá mit eszek és szénhidrátot is max rizsből szoktam bevinni meg néha kevés krumplival,barnakenyérrel
2014. febr. 27. 18:27
 8/10 anonim válasza:
Szerintem a megfeleleõ a napi 3 étkezés dehát te tudod
2014. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Elõször inkább kondizz aztán jöhet a box
2014. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz, akkor nem eszel rizst, kenyeret..
2014. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!