Elég baj? (lent több)
Figyelt kérdés
Van egy designed germany tytan b3-3 om és ahogy felhúzom van egy olyan kis kerek gumi annak a kinti része lejöt nagy baj ? (bocs de nem tudom hogy hívják )itt egy kép hogy miröl beszélek [link] nem saját kép#légpuska #pusja
2014. febr. 16. 19:36
1/4 anonim válasza:
Az a kis gumi a tömítést szolgálja, nem vetted észre nem csökkent a puska teljesítménye??
2/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon csökkent probálgattam
2014. febr. 23. 17:38
3/4 anonim válasza:
hát ha nem csökkent, akkor szerintem nem lehet az olyan nagy probléma, de ha csak tudsz mihamarabb szerezz bele egy másik fejrészt.
4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2014. febr. 28. 16:37
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!