Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit tegyek hogy szálkás legyek?

Bence12344 kérdése:

Mit tegyek hogy szálkás legyek?

Figyelt kérdés

Igazándiból most mondhatni se izmos se szálkás nem vagyok 171 cm magas 60kg kiskoromban elég sokat néztem jackie chant de egyszer halottam 1 ik barátomtól hogy bruce lee igazándiból akkor nem igazán izgatott hogy ki is lehetett ő.

Nem rég kezdtem el utána járni talán 1 hónapja azóta amióta láttam hogy miket csinált ő egyszerüen teljesen meg változott az életem és abban szeretnék segitséget kérni hogy mik lennének az első lépések?Mivel nem vagyunk vmi gazdagok hogy ien komoly dolgokat vegyünk nagyjából olyasmi akarnék lenni mint bruce lee mármint keze vastagságára gondolok nekem nem igazán jön be az a nagyon nagy kéz.Gondolom ez évek munkája előre is köszönöm a válaszokat.



2014. jan. 30. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Eleve ott kezdődik, hogy neki igen jó genetikája volt, ezen nem tudsz változtatni. Hihetetlen alacsony volt a testzsírja, de rengeteg edzés és munka volt abban a testben.

Annyit tudsz tenni, hogy elkezdesz valamilyen mozgást, figyelve kicsit a táplálkozásodra. Több húst próbálj enni és eleinte mehet a szénhidrát is, hogy legyen rajtad valamennyi izomtömeg. Ezután elhagyod a ch-t, eszed a húst és edzel tovább, elkezdesz fogyni és az izmok, amiket építettél, elkezdenek látszódni.

A többit eldönti a genetikád.

2014. jan. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ és tudom hogy neki nagyon jó volt a genetikája ő egy legenda :)
2014. jan. 30. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdés úgy hangzik helyesen, hogy mit (t)egyek...
2014. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Muszáj mindenbe bele kötni?
2014. jan. 31. 23:08
 5/5 anonim válasza:
Igyal Proteint,elég 43% az fel szivja bened a vizet és sázlkásodol,énis azt szetem jo sok ideig és sázlkás letem szinte Szép. :) "felső tetre értem" és egyébként kövér voltam Nagy volt a hasam meg minden és az jo sokat segitet"""Biolabor 43% tablet" .
2015. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!