Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 3 hét múlva lesz az első thai...

3 hét múlva lesz az első thai box versenyem. Valami jó tanács?

Figyelt kérdés
másfél éve űzöm a sportot, 170 centi vagyok és 60 kiló, és az érdekelne hogy mit tanácsoltok, így az első mérkőzésre?

2013. nov. 23. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elég valószínű hogy rá fogsz parázni a dologra nem egyből hanem minél inkább közelebb van küzdelem de ez teljesen normális ha már részt veszel több ilyen versenyen ez csökkenni fog. ha túlságosan ráparáznál akkor nyugtasson az hogy a hazai kezdő thaibox-kickbox versenyek színvonala a béka segge alatt van és sokszor olyan embereket is elindítanak akik fél éve kezdték úgyhogy fog ez menni.
2013. nov. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást! :)
2013. nov. 24. 10:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Hideg fejet és jó taktikát. Sok kitérést és hatékony ütéseket használj. Csak nekem vannak bizonyos kétségeim afelől, hogy erre 'képeztek-e' vajon. De sok sikert hozzá!
2013. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 aikiboxer ***** válasza:
100%

Bízz az edződben és kövesd az utasításait. Ezen a szinten még nagyon fontos, hogy bízz az edződben, neki nagy tapasztalata van és kívülről lát téged. Lehet persze, hogy az edződ nem ad jó tanácsokat, de nálunk legalábbis az alapelv, hogy szoros legyen a kapcsolat az edző és a versenyző között.


(Nota bene bár nekünk egy nagyon jó és nagyon sikeres edzőnk van, neki is vannak fura dolgai, pl. szentül hisz abban, hogy van helyi zsírégetés, pl. hogy izzasztó nadrágot kell felvenned ahhoz, hogy fenékről fogyj. :D)

2013. nov. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Magyar bajnokságra mész?
2013. nov. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hát nem tudok neked konkrét választ adni,mert más a thai box,meg más az ha az utcán verexel valakivel. Hát annyit tudok neked javasolni hogy mint elinditja a bíro a meccset,menj rá mint a darázs (egyből meg szeppen) ilyeszd be egy sima lendítéssel másik kezeddel tiszta erőböl be teszel neki egyet kiisdül,ha meg nem sorozd mint egy őrült ahogy csak éred. Nálam mindig be vállt ha valamilyen szórakozohelyen vagy akárhol komolyabb balhéba keveredtem emberekkel. De azért kezdtem úgy hogy teljesen más a thai box meg az utcai verekedés. Remélem valamennyit segitettem
2013. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Először is előző este időben feküdjél le, és kipihenten menny a versenyre. Én ilyenkor egy kád forró vízben szoktam fejben fölkészülni kikapcsolni. az előző napokban már ne edz olyan keményen. Hallgass az edződre. Amit csinálsz azt tökéletesen csináld (bal egyenes, feltartó rúgás stb.) ne kapkodd el mert szart nem fog érni de legyél gyors, mert nagyon gyors ez a súlycsoport. Nagyából ennyi a többi rajtad áll. Erőnlétileg nagyon készülj fel ezeknek a meccseknek a nagy százalékában az veszít aki elfogy a végére (persze azonos képezségek mellet. SOK SIKERT
2013. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Húzd be a nyakad xd
2013. nov. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak nyugi! Az ellenfeled ugyanúgy meg van szeppenve, mint te. Hengereld le az első percben, oszt kész.
2013. nov. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, nyertem :)
2013. dec. 14. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!