Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a baj h nagyon félek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a baj h nagyon félek az első csóktól mert félek h elbénázom :S 13 éves fiu vagyok. Valami tanács?

Figyelt kérdés
az a bizonyos lány már megpróbált megcsókolni de elhajoltam mert féltem h elbénázom. az magától jön h kell csinálni?
2013. aug. 22. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit akarsz te tizenhárom évesen?
2013. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert te 18 évesen csókolztál először mi? kösz de a te kommenteből nem kérek :)
2013. aug. 22. 16:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Kölyök vagy, csak azt próbáltam szuggerálni kommenten keresztül.
2013. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
erre magamtól is rájöttem h kicsit fiatalka vagyok de léccives a kérdésre próbálj meg válaszolni
2013. aug. 22. 16:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Te pedig légyszíves, lapozgasd a helyesírási szótárt.

Na de válaszolva erre a magasröptű kérdésre azt tanácsolom, használd a nyelvedet és ne harapd meg.

2013. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisfiú vagy még, ha ilyen kérdést felteszel.Én 17 évesen csókolóztam elsőnek...
2013. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13 évesen menjél játék katonázni öcsi. Mit akarsz te csókolózni? Jót röhögtem rajtad, kösz.
2013. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát 13 évesen valóban nem biztos, hogy azon kéne hergelned magad, hogy csókolózz... Én 18 múltam, még nem csókolóztam. Innentől kezdve te is ráérsz 3-4 évet is akár...


18/L

2013. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én már csókolóztam pedig 12 éves lány vagyok. Tanács: ne stresszeld magad, mágától jön. De ha a lány nem akarja akkor ne csókolt meg! Én is így jártam, nem akartam de féltem hogy akkor már többet nem lesz velem ezért belementem, és elszúrtam az első csókom. Még ma is bánom :((((
2013. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!