Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Késő elkezdenem a boxot?...

Késő elkezdenem a boxot? (többi lent)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok régebben thaiboxoltam ott már versenyre is akartak küldeni úgyhogy nem teljesen nulláról kezdeném. Szeretnék profi magyar bajnok lenni késő lenne elkezdeni?

2013. nov. 1. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak csináld. Ne feltétlenül azért kezdj egy sportot hogy te egyből bajnok akarj lenni. Ne másokat akarj legyőzni hanem önmagadat. Próbálj meg minél jobb lenni, adj bele mindent és akkor úgy is kiderül hogy lehetsz e bajnok. De hátrányodra semmiképpen nem fog válni a sport még akkor sem ha nem leszel profi bajnok.
2013. nov. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem egy sportot nem azert kell elkezdeni, hogy te legyel az elso, hanem hogy szeresd, elvezd. Amugy sose keso. Egyszer elsz. :D. De ha ez az almod akkor szerintem egy probat meger.
2013. nov. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rocky marciano is 18 évesen kezdte.
2013. nov. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 aikiboxer ***** válasza:
Kb. 5 év kiképezni egy versenyzőt, ezzel számolj. És az amatőr versenyeknek 34 év a felső korhatára, a profinak nincs, de 38-40 évesen azért már idősnek számítanak. Tehát még simán versenyezhetsz is amatőrben 10 évet, profiban is 10-15 évet, ennyi elég is. Kicsit idősnek számítasz, de ha nagyon szorgalmas vagy, és rendesen edzel meg kajálsz, meg még tehetséged is van, akkor még lehetsz jó versenyző szerintem.
2013. nov. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem TB múlttal teljesen kezdő lennél. De elvileg nem, nem késő elkezdeni, legfeljebb nehéz utad lesz a nálad régebb óta ökölvívókkal szemben.
2013. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A boxot nem amiatt kezdtem el hogy bajnok legyek hanem azért mert szeretem csak rosszul fogalmaztam egyébként köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2013. nov. 2. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen értelmes csinálni.. az egy jó küzdősport.
2013. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!