Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Próbáljam ki a boxot még nem...

Próbáljam ki a boxot még nem késő?

Figyelt kérdés
16/F múlt héten verekedtem egy nálam kb 15 kilóval nehezebb izmosabb gyerekkel és hát tulajdonképpen elég szépen összevertem (azért én is kaptam pár ütést) de jó volt és szeretnék verekedni arra gondoltam kipróbálnám a bokszot de nem lenne már túl késő ha látom h menne és komolyabban akarnék vele foglalkozni ?
2013. okt. 3. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok, pontosan nem emlékszem de valahogy most van 1 éve hogy boxolok. 18 felett már késő de a 16 még bőven jó. Viszont ha tényleg akarod csinálni rögtön verd ki a fejedből hogy verekszel. Legfontosabb dolog az önkontroll, és hogy ne használd az erődet csak úgy. (nyilván ha neked mennek az utcán azért pakolj oda :D)

Lényeg a lényeg hogy nem késő, 1 év alatt versenyszintre simán fel lehet készülni, sőt, ha nagyon pontosan követed az étrendedet, az edzéseket még hamarabb is.

2013. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) alapból nem vagyok verekedős ,de már úgy jött oda a gyerek ,hogy meg akar verni meg elkezdett lökdösni édesapám úgy nevelt hogy ne hagyjam magam...
2013. okt. 3. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze nyilván én is ilyen helyzetekre gondolok hogy ilyenkor oda kell magadat tenni, nem csak hogy megtanulja a leckét hanem hogy egy kis tekintélyt is szerezz. Csak magadtól sose szabad keménykedni csak azért mert valaki csúnyán néz rád
2013. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sohasem késő.
2013. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Összeverted ?na azt meg néztem volna:P

Küldj már egy képet magadrol privibe !

2013. nov. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!