Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek mit tehetnék?

Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék free run- ozni,találtam is edzéseket, csak az a kérdésem, h magánedzőt nem tudnék találni? Csoportban nem bírok edzeni. Folyton attól rettegek, hogy elrontok valamit mások előtt, és kiröhögnek + ilyenhez hasonlók. Az íjászkodást sem azért hagytam abba, mert nem tetszett, hanem azért, mert nem nagyon tudtam célozni, nagyon béna voltam, és nem is ez volt nekem a gond, mert természetesen beletudok jönni, hanem azt, hogy egy csomóan látták mindig és nagyon zavartam is őket vele. :( Szóval az a kérdésem, hogy Budapesten nem tudnék olyan embert találni, aki edzene engem, viszont nem csoportban?

Előre is köszönöm a válaszokat!!! :))

13/L



2013. szept. 4. 16:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérem válaszoljon valaki, mert tényleg nagyon fontos lenne!!! :((
2013. szept. 4. 18:03
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok... :/
2013. szept. 4. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem tudok válaszolni, de valamire szeretném felhíni a figyelmedet. Általában a kutyát nem érdekli, hogy mit rontasz el az edzésen. Gondolj csak bele! Egyfolytában magadra figyelsz! Azt hiszed, más nem azt csinálja? Én elhiszem, hogy maganak TE vagy a legfontosabb, de hidd el, másnak nem. Másnak Ő MAGA a legfontosabb. Érted mire akarok kilyukadni? Mindenki magára figyel, nem pedig rád.
2013. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akár rám figyel, akár nem, én sajnos akkor sem tudok csoportban edzeni. :(
2013. szept. 9. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!