Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek ciki 24 évesen...

Szerintetek ciki 24 évesen elkezdeni bmx-ezni?

Figyelt kérdés
jövőre végzek az egyetemen. korábban deszkáztam, de már 1-2 éve csak kb 5-10 szer megyek ki időhiány miatt és mert elég lehangoló tud lenni egy nagyobb kihagyás után, hogy alig adok be valami trükköt. viszont nagyon szeretek gurulni és mindig is tetszett a bmx és vonz benne, hogy a jó minőségű magyar utakat tekintve sokkal könnyebben ki tud menni az ember csak úgy gurulni esetleg 1-2 trükköt megtanulni. mi a véleményetek ciki már ennyi idősen a padlóról kezdeni meg úgy egyáltalán? (korral légyszi és h bmxezel e)

2013. aug. 9. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne az számítson, hogy mi a társadalom elvárása, hanem, hogy neked mi a jó!!


23/F és nem

2013. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
egyáltalán nem ciki! az elsőnek igaza van! kit érdekel mit gondolnak mások? én 16 évesen kezdtem lovagolni járni, még táborba is elmentem :D szinte mindenki fiatalabb volt nálam, aki meg nem az már tök jól lovagolt. de nem érdekelt, mert én akkor is élveztem :) szóval hajrá! 19L
2013. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. aug. 10. 01:42
 4/7 anonim válasza:
Nem gáz szerintem se. 22F
2013. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
soha sem késő. Sok sikert,nem Bmx-ezek,17 vagyok :)
2013. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 GrindHouse válasza:
Ismerek 33 éves bicóst.. Gyereke, felesége van :D
2013. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, ha szeretnéd csinálni és van rá lehetőséged csináld. F/30
2014. jan. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!