Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tényleg ciki 18 évesen elkezde...

Tényleg ciki 18 évesen elkezdeni bmx-ezni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 18:55
1 2
 1/13 Vadmeggy ***** válasza:

Ki mondta, hogy ciki? Egyáltalán nem az!!!

Aki meg ezt cikinek tartja, az egy nyomorék.

Sosem késő semmit elkezdeni. Nem lesz könnyű dolgod, de ha sokat gyakorolsz simán jobb lehetsz, mint az átlag divatemo bmxesek, akik kigurulnak valami forgalmas helyre és 2 órán keresztül ülnek rajta és fésülik a hajukat.

2011. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
sz@rd már le, hogy mi ciki, úgysem tudsz megfelelni mindenkinek. Ha neked ez jó tedd ezt
2011. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 lóf4szJankó ***** válasza:
100%

18 evesen pelenkat hordani ....az lenne ciki!!! :D

Amugy meg ki nem szarja le h mi ciki es mi nem ???

Ha nekem 50evesen hintalovacskazni lesz kedvem akkor azt fogom csinalni ,leszarom h ki gondolja azt h ciki.

2011. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Nézd meg a profi bmx-eseket, mindegyik 18 felett jár, de vannak sokkal idősebbek is. Az a gáz ha valaki ezért fikáz téged.
2011. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Már kezdtem aggódni, hogy tényleg "ciki" ! köszi :)
2011. ápr. 23. 05:23
 6/13 anonim válasza:
ez pont annyira ciki mint ennyi idősen szűznek lenni, nevicceljmár! Ha neked most van hozzá kedved hát miért ne
2011. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
én 15 vagyok és most kezdtem el.. és rohadtul nem tudok semmit vele még.. a bunny se megy rendesen. eléggé leszarom ki mit gondol. :D
2011. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Eleve BMX-ezni ciki szerintem,ha kicsit is értelmes vagy nem fogod találni a helyed,a sok emokirály közt.Sajna ezek a sportok már nem az utcagyerekek sportjai,inkább az elkényeztetett Budai zsidó gyerekek űzik,főleg a bmx-et.
2011. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerinted! Kár volt írnod, mert nem a te véleményed fogja formálni a világot.
2011. ápr. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
De tévedsz kis barátom,az én véleményem is formálja a világot,ahogy sajnos a tied is.De neked más véleményed nem volt,mint az enyém ócsárolása,úgyhogy neked volt kár írnod asszem.:D
2011. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!