Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy lehetne belőlem jó...

Hogy lehetne belőlem jó pankrátor? 16/L

Figyelt kérdés

Már egy ideje foglalkoztat a téma, de olyan szinten, hogy már nem egyszer fordult meg a fejemben, hogy milyen lenne mondjuk a WWE ringjében harcolni, esetleg beszélni.

Tavaly voltam a HCW-s fiúknál megnézni egy edzést és nekem nagyon tetszett, csak apa nem igen akarja ezt nekem. Mindig azzal jön, hogy nekem gerinc ferdülésem volt és abból nem lehet igazán kigyógyulni.

Szerintem vagyok olyan formában, hogy megtanuljam legalább az alapokat vagy esetleg többet és bekerüljek egy nagyobb szervezetbe. Ezt onnan gondolom, hogy (jó nem nagy cucc, de szerintem ez is valami) ha már olyan dolgokat meg tudok csinálni, amiket a tesi órákon, az jó. Mert szerintem azért az már valami ha kéz nélkül csinálom a tigris bukfencet, ilyenek.

Meg jó, hogy ezeket elgondoltam, de ott van egy kis bibi... najó nagy bibi. A szüleim. Apának már mondtam ugye, de addig anyának nem akarom mondani, amíg apa meg nem engedi.

Szerintetek mit kéne cselekednem ez ügyben? Esetleg ha valakinek van ötlete a további dolgokban azoknak a segítségét is szívesen várom. :)

Légyszi normális válaszokat küldjetek!



2013. júl. 30. 20:06
1 2
 11/13 Mader válasza:
Énis pankrátornak készülök, és eddig elég sok a gond, kell term. emelt szintű angol, test, pénz, tudás, erő, és először ne úgy képzeld el hogy a wwe-ben fogod kezdeni, énis azt várom hogy 18-legyek és lerakjam a vizsgát a hcw-ben, ott valami övet kéne nyernem és én addig nem is nagyon gondolom az amerikába kimenetelt, mert egy kis múlt a hcw-ben nem árt;) aztán kimész amerikába, ott kéne találnod egy managert, nekem ez meg van oldva mert haverom ilyen szakmát tanul 19éves:) kisebbb rendezvényeken szerzel hírnevet és akkor vagy hívnak a wwe-be, vagy te őket:)én így gondolom a jövőt:)ja és kell kb 180cm magasság is, de nézz vidiket youtube-on vannak fent, hogy pl john cena hogyan készült fel mikor még nem volt a wwe-ben pl:a ringben egy előreszaltó, érkezések stb.és akkor is először az NXT-be kerülsz csak de én úgy gondolom, hogy onnantól már könnyebb ha bent vagy mert az már csak rajtad múlik:)de ha talákoznánk a wwe-be, van már vmi neved?:DDlehetünk tag team társak:DDDD
2013. nov. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kiválasztott válasza:
Srácok már bécsben van WWE székhely. én hcw-és vagyok és Ott tájékoztatnak hogy ők mindent megtesznek azért hogy ki jutassanak amerikába
2016. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
WWE székhely Stamford-ban van, Connecticut államban... Az más kérdés, hogy van-e irodája máshol.
2016. dec. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!