Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy lehetne belőlem jó...

Hogy lehetne belőlem jó pankrátor? 16/L

Figyelt kérdés

Már egy ideje foglalkoztat a téma, de olyan szinten, hogy már nem egyszer fordult meg a fejemben, hogy milyen lenne mondjuk a WWE ringjében harcolni, esetleg beszélni.

Tavaly voltam a HCW-s fiúknál megnézni egy edzést és nekem nagyon tetszett, csak apa nem igen akarja ezt nekem. Mindig azzal jön, hogy nekem gerinc ferdülésem volt és abból nem lehet igazán kigyógyulni.

Szerintem vagyok olyan formában, hogy megtanuljam legalább az alapokat vagy esetleg többet és bekerüljek egy nagyobb szervezetbe. Ezt onnan gondolom, hogy (jó nem nagy cucc, de szerintem ez is valami) ha már olyan dolgokat meg tudok csinálni, amiket a tesi órákon, az jó. Mert szerintem azért az már valami ha kéz nélkül csinálom a tigris bukfencet, ilyenek.

Meg jó, hogy ezeket elgondoltam, de ott van egy kis bibi... najó nagy bibi. A szüleim. Apának már mondtam ugye, de addig anyának nem akarom mondani, amíg apa meg nem engedi.

Szerintetek mit kéne cselekednem ez ügyben? Esetleg ha valakinek van ötlete a további dolgokban azoknak a segítségét is szívesen várom. :)

Légyszi normális válaszokat küldjetek!



2013. júl. 30. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Menjél balettozni!
2013. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A pankráció sokkal jobb, mint a balett.
2013. júl. 30. 20:14
 3/13 anonim ***** válasza:

Nos a WWE az ugye Amerikában van... Tehát minimum emelt szinű angol nyelvvizsga kell, hogy folyékonyan beszéld a nyelvet ott. :)


Aztán az sem árt, ha jársz konditerembe. Azért oda egy kis izom is kell (persze a szépség mellett ;) ), no nem RyBack szinvonalú, csak egy kicsi, hogy leglaább 40-50 kilót, vagy a másik pankrátort fel tudd emelni...


Nézdd meg ezt a filmet ez jól bemutatja a pankrátorokat: [link]


Amúgy apud miatt ne aggódj, mondd neki hogy a pankráció az csak színjáték... :) Ugye gondolom ezzel tisztában vagy?! Tehát el kell sajátítanod a színészkedés gyökereit is.


Szép tervek, de a WWE-hez nehéz lesz bekerülnöd. Először is a HWE-hez kell bekerülnöd, aztán majd onnan tovább... NXT, stb.


És olvasd el ezt is: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__extrem-sportok__..


Remélem segítettem. ;) Sok sikert! :)

2013. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kezdésnek jó a HCW, link: [link]


Először az itthoni pankrátorok között álld meg a helyed, ismerd meg az edzéseket, az egész hangulatot, kerülj be közéjük, lépj fel, aztán gondolkozhatsz a továbblépésben. Azt hiszem írországban vannak kiképzőközpontok, ahova a WWE szokott lemenni válogatni... Angol az kell természetesen.

2013. júl. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! :)

1. válaszoló: Tudom, hogy kell emelt szintű angol tudás, és azt hiszem ezzel nem lesz gond, mert nagyon szeretem az angolt és elég jól is megy, szóval szerintem sikerülni fog letenni ezt a vizsgát. :)

Igen, hát nem szeretnék egy Beth Phoenix lenni. :D

Láttam már a filmet, nekem nagyon tetszett és elég sokat tanultam belőle, hogy milyen is a pankrátorok élete.

Persze, tudom, hogy csak színjáték, apa is, de azért valljuk be, elég veszélyes egy színjáték. Ugrálnak meg sérülnek, de engem ez nem tántorít el, nagyon szeretnék így is úgy is pankrátor lenni. Megpróbálom meggyőzni apát. Ha kell, elmegyek egy röntgen felvételre, hogy lássa, semmi baja nincs a gerincemnek. :D

Szerintem elég könnyen tanulok, szóval ez is menni fog :)


2. válaszoló: Már voltam megnézni egy edzést és jó volt, tetszett. :)

Utána fogok nézni mindenképp, hogy Írországban van-e. :)


Mégegyszer nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!! :))

2013. júl. 31. 10:20
 6/13 anonim ***** válasza:

Azt hiszem Írországban és Angliában van a legközelebbi "kaszkadőr edzéses suli" vagy mi az... Yutubon vannak videók tessék: http://www.youtube.com/results?search_query=wrestling+school..


A HWC az jó, de oda nem járnak válogatni a WWE-ből... :) Szóval az csak iylen ismerkedés szinten jó lenne, de ha konkrétan a WWE a cél, akkro mindenképp külföldi suli javasolt.


Amúgy hány éves vagy?:)


(Amúgy én voltam a 1-es és 2-es válaszoló is. :D)

2013. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, fogom tanulmányozni a videókat. :)

Gondoltam, hogy nem mennek a HCW-be válogatni, ezért is gondolom úgy, hogy ha majd sikerül annyira megtanulnom itthon a pankrációt, akkor majd kimegyek Angliába vagy inkább Írországba és ott tovább fejlesztem tudásomat és talán én leszek az a különleges személy, akit kiválaszt a WWE. :)) De ez a kint tanulás más okból is jó. Alapból kint szeretnék tovább tanulni és így akkor ezt is könnyebben meg tudom oldani. :)

16 vagyok, de ezt bele is írtam a kérdésbe. :D

Akkor jó, ha te voltál az 1.2. válaszoló. :)))

Köszönöm még egyszer!!

2013. júl. 31. 18:57
 8/13 anonim ***** válasza:
:D Sok sikert! :) Szurkolok! Ha sikerül bizti már lesz 1 rajongód. :D
2013. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)) Bízok benne, hogy sikerülni fog. :)))
2013. aug. 1. 09:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az NXT-t erőltesd. WWE-be bekerülni a legkisebb az esély, viszont ha az NXT-ben nagyon jó vagy, akkor a WWE ajánlhat szerződést majd.
2013. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!