Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az MMA-nak mi értelme van?...

Az MMA-nak mi értelme van? Abban mi a jó, hogy félholtra meg nyomorékra verjük a másikat?

Figyelt kérdés

#MMA #Arts #marial
2013. júl. 30. 10:07
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=GfnxQ4yCr-U

Szerintem a kérdező ilyesmire gondolt, de az UFC bajnokságok és a sima MMA között eléggé nagy különbség van... szerintem ha valaki elmegy egy MMA edzésre nem fog vele az történni hogy edzsé végére nem lát a vértől ...

2013. aug. 2. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
edzés*
2013. aug. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! Én wing tsun kung fuzok! nálunk azt tanítják, jogy a túlélés érdekében minden megengedett! ha ehhez az kell, hogy halántékon könyökölöm az ellenfelet, akkor mi bizony ezt tesszük! és ezt mi nem azért csináljuk, mert agresszív beteg állatok vagyunk vagy mert szeretünk másokat nyomorékká verni! az Mma-sok sem ezért teszik! az ő szabályrendszerük engedélyezi az ilyen "durvaságokat"! mivel te kick-boxolsz, ahol lábfejvédő, fejvédő és egyéb puhány felszerelések nélkül nincs élet, ezért feltehetőleg fogalmad sincs arról, mit mondok! ráadásul te olyan igazi bunkó nagyképű divatharcosnak tűnsz, aki azt hiszi, hogy ő illetve az ő küzdősportja áll a pieamis
2013. aug. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! Én wing tsun kung fuzok! nálunk azt tanítják, jogy a túlélés érdekében minden megengedett! ha ehhez az kell, hogy halántékon könyökölöm az ellenfelet, akkor mi bizony ezt tesszük! és ezt mi nem azért csináljuk, mert agresszív beteg állatok vagyunk vagy mert szeretünk másokat nyomorékká verni! az Mma-sok sem ezért teszik! az ő szabályrendszerük engedélyezi az ilyen "durvaságokat"! mivel te kick-boxolsz, ahol lábfejvédő, fejvédő és egyéb puhány felszerelések nélkül nincs élet, ezért feltehetőleg fogalmad sincs arról, mit mondok! ráadásul te olyan igazi bunkó nagyképű divatharcosnak tűnsz, aki azt hiszi, hogy ő illetve az ő küzdősportja áll a piramis csúcsán és annál minden csak gyengébb, hitványabb! úgyhogy szerintem itt zárjuk le ezt a kellemes társalgást
2013. aug. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
ők ebből élnek. ha te is ebből élnél akkor te is mernél kockáztatni. ez nem erőszak, ez nem élet-halál harc. egyébként a fociba, vagy kézilabdába is ugyanúgy meglehet sérülni, mint egy küzdősportba.
2013. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 aikiboxer ***** válasza:

Sőt, a labdajátékok (főleg a vízilabda és az ausztrál foci) sokkal brutálisabbak, mint a küzdősportok.


Az egyik lányom röplabdázik -- volt már eltörve az ujja, jött haza monoklival, feküdt két napig agyrázkódással kórházban... A másik lányom bokszol -- még csak monoklija se volt soha.

2013. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Lődd le magad ember és a kick box nak mi értelme ha MMA zni akarunk had tegyük én is mmazok és nincs brutalitás szóval kuss és pattanjon lábköröm a levesedbe
2013. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező tényleg azt gondolod, hogy elhiszem elmentél valaha egy kűzdősport/harcművészeti edzésre is? Csak mert ha elmentél volna tudnád, hogy az edzésen figyelünk a másik biztonságára és nem célunk megnyomorítani és ez mindenhol így van. Egyébként pedig minden kűzdősportban a versenyen a másik legyőzése a cél ami erőszakos szabályrendszertől függetlenül ha a hideg ráz ki ettől akkor menj fitness kickboxra.
2013. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!