Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az MMA-nak mi értelme van?...

Az MMA-nak mi értelme van? Abban mi a jó, hogy félholtra meg nyomorékra verjük a másikat?

Figyelt kérdés

#MMA #Arts #marial
2013. júl. 30. 10:07
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Nem a kickboxot reklámozom,nem reklámozok semmit,mindenkinek szíve joga azt csinálni amit akar meg olyan edzésre járni amilyenre akar,én a vitát itt befejeztem.


Járjatok sok-sok MMA edzésre kedves barátaim,hogy jól szét térdeljék a fejeteket és,hogy 40 éves korotokra egy tál levest ne tudjatok megenni segítség nélkül.

2013. júl. 30. 13:24
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
És ez neked miért fáj? Ha ezt akarjuk, hogy 40 éves korunkra ilyenek legyünk? Saját döntésünk, törődj bele.
2013. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Egész nyugodtan,amúgy is nagyon sok ketrecharczos évekig kickboxol mire elkezdi a pályáját szóval okosan szidni ezt a küzdősportot. :)
2013. júl. 30. 13:30
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Neked kisebbségi komplexusod van? Mit akarsz hallani? Kemény vagy, kickbox is kemény! senki nem ér a nyomotokba!

Persze, hogy van kickboxos ketrecharcos, de van ugyanúgy jiujitsus, birkozó, kempos, karatés, thai boxos sőt olyanok is akik ezeket vegyesen csinálták. Nem értem minek provokálod az embereket. Állj a tükör elé és mondogasd, hogy kemény vagy!

2013. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, de szar, ha az exhibicionizmus kisebbségi komplexussal párosul.
2013. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

azt hiszem megleltem a kérdezőt:


http://www.youtube.com/watch?v=9AHbJn29fvM

2013. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:

Kedves kèrdező!

Az MMA olyan sport ami veszèlyes!

Itt legalább lehet érezni kemény fájdalmat! Ha ennyire sírsz akkor ne jàrj Thai-Box-olni!

2013. júl. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 eXooo válasza:
Szerintem nem verik "nyomorekka" egymast de ettol meg jo ez a sport a kick box a box a karate es meg sorolhatnam a tobbi onvedelmi sportot erre valo ez is.
2013. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Az mma-nak annyi értelme van mint a barátok köztnek.Azt szereted látni hogy a Berényi Miklós szemétkedik az emberekkel,van aki meg azt szereti látni hogy valaki bucira veri más fejét.Nem értem mit magyarázol a kick-boxal egy fejütéstől a kic-box versenyen ugyanannyit hülyülsz mit az mma-ban,csak ott többet ütnek
2013. aug. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

Az az értelme, mint az összes többi küzdősportnak!

Én is MMA-ztam, igaz nem versenyszerűen, de kemény edzések voltak. Nagyon szeretem, kikapcsol, megmérettet, meglátom, mikre vagyok képes egy másik ember ellen, tanít, és nem utolsó sorban persze SPORTOLSZ/MOZOGSZ az edzések alatt.

Elég sok pozitívuma van, igaz az nem épp a legkellemesebb, mikor kapsz egy nagyobb ütést, de hát ez más sportnál is megesik... Az MMA egy kicsit más, mint a többi küzdősport, épp ezért is szeretem, na meg persze azért, mert férfi sportnak mondják, és én egyedüli lány létemre ott vagyok/voltam mindig és csak fiúkkal "harcoltam".

Most inkább a K1-re összpontosítok, de vissza fogok térni az MMA-ra!


Egyébként meg, biztosan van mindenkinek olyan sport, ami számára teljesen értelmetlen, de még se áll neki kritizálni, hogy " ennek mi értelme, meg ez mire jó"...valaki ebben-abban találja örömét és vannak persze, akik azokban a sportokban érnek el kimagasló eredményeket. Kinek mi...

16/L

2013. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!