Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az MMA-nak mi értelme van?...

Az MMA-nak mi értelme van? Abban mi a jó, hogy félholtra meg nyomorékra verjük a másikat?

Figyelt kérdés

#MMA #Arts #marial
2013. júl. 30. 10:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%
Gyakorikérdéseken hülyeséget kérdezni az miért jó? Annak van értelme?
2013. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Kérdésre nem kérdéssel válaszolunk,ha meg ezt nem bírtad magadban tartani felesleges volt írnod.
2013. júl. 30. 11:48
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezhetnéd ennyi erővel mi az értelme a thai boxnak, boxnak ott is agyonverik egymást az emberek. De ez nem olyan veszélyes,mint amilyennek tűnik. MMA-ba ritkák a komolyabb sérülések, apróbb sérülések előfordulnak, mint minden egyéb küzdősportban. Mi a jó benne? A megmérettetés, az hogy látod felkészülés eredményét, az ember ilyen lény keresi a kihívásokat. De ha alapból elutasítod a küzdősportot akkor nem tudjuk itt elmagyarázni :)
2013. júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nekem ne magyarázz a küzdősportról,mikor kickboxolok,csak tudod mi nem rúgjuk/tapossuk egymást fejbe a földön,sőt még egymás fejét/arcát/halántékát se könyököljük a földön szanaszéjjel ."Apróbb sérülések" hehehe...hány MMA meccset láttál kettőt? 16-17 évesnél nem lehetsz idősebb,és harcot is valószínűleg csak távolról láttál,vagy közben félrenéztél,de akkor meg minek írogatsz és mért nem hagyod,hogy olyan válaszoljon akinek legalább valami fogalma is van erről.
2013. júl. 30. 12:24
 5/28 anonim ***** válasza:
Nem verünk senkit nyomorékká! El lehet intézni egy jól kivitelezett feszítéssel vagy fojtással is! Hogy mi értelme van az mma-nak? Jó kérdés! Adrenalin bomba, az hogy jobb légy másoknál! Bizonyíts magadnak, hogy nem vagy akárki! Nehéz elmagyarázni. Engem büszkévé tesz! De ez hosszú....
2013. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem kedves kérdező, miért ilyen stílusba válaszolsz, én sem így tettem. Nem akarok neked bizonyítani, hogy mit láttam mit sportoltam, te kérdeztél én válaszoltam erre való az oldal. Akinek fosi a szája az mmatól ne menjen ennyi. Ha meg elmegy akkor észreveszi, hogy nem "halálos" és semmi bajod nem lehet ha rendesen felkészültél. Vagy maradhatsz a nőies sportoknál mint a kick box, ahol semmi könyék semmi térd.
2013. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 aikiboxer ***** válasza:
100%
Én sem egészen értem a kérdést. Kérdező, akkor neked nem a stílussal van bajod, hanem egyes szabályrendszerek vagy versenyek túlzott brutalitásával? (Ők azért csinálják ezt, mert hajtja őket az adrenalin, és mert a győzelem vagy maga a verseny fontosabb nekik, mint a közben szerezhető sérülések -- ez egyedi vérmérséklettől függ.) De a stílus az csak egy bővített repertoárú küzdősport, nem rosszabb, mint a kick-box.
2013. júl. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Női sport?Gyere le az edzőtermünkbe nagyon szívesen várunk,írj privátot. :)
2013. júl. 30. 13:08
 9/28 anonim ***** válasza:
Most ez itt mi akkor? Kick box reklámozása, hogy milyen fasza? Többi leszólása? Ha neked az tetszik, akkor mér zavar, hogy másnak más?
2013. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
??? Ez most mire jó egyébként? Mi értelme az MMA-nak? feszültséglevezetés, testmozgás, kikapcsolódás. Ugyanaz, mint bármi sportnak.
2013. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!