Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyire jó ez a nyílpisztoly?...

Mennyire jó ez a nyílpisztoly? Veszélyes embere ha meglövik? Megéri az árát? Többi lent köszi elöre is

Figyelt kérdés

Cobra II. Nyílpisztoly 80 lbs I.

Technikai adatok

Súly: 0,8 kg

Húzóerő: 80 lbs

Reflex: Üvegszálas

Váz: Aluminium ötvözet

Tus: Aluminium és műanyag

Kezdősebesség: 48 m/sec

Tartozék: 3 db alu. vessző

Magyarnyelvű leírás

1 év garancia.

Ár: 14500,-



2013. júl. 19. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Kis távolságból biztos veszélyes. 2 gázsprére és némi közelharci rutinra mondjuk többet számítanék, de ha ügyes vagy ezzel is le lehet teríteni egy embert. Úgy számíts: 1 lövésed van, és 1 lövés még pisztollyal is kevés sajna. Nem rögtön halálos és nincs elég megállító hatás, de talán esélyt ad futáshoz..
2013. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aikiboxer ***** válasza:
58%
Az a jó benne, hogy stresszhelyzetben tuttira nem tudod elővenni, felhúzni, célozni és célba is találni -- viszont már az elővétel is emberölési kísérlet, ami alapot adhat arra, hogy a támadás mértékét meg nem haladóan önvédelemből megöljenek, illetve kapj pár évet...
2013. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem embere akarom használni csak kérdeztem ! :D
2013. júl. 23. 10:15
 4/5 tekram válasza:
jó lenne ha többen irnának ide :) én is most szeretnék vásáolrni egy hasonló adatokkal bíró nyilpisztolyt , otoni célövöldözésre ( imádom az ijjakat ) és nem tudom mit vegyek és menyire erösek ?
2014. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
önvédelmi célra az otthonodban hatásos lesz, közelről 9cm mélyen megy a testbe,5 méteres távolságból pedig 5 cm mélyen,20 méterig majdnem teljesen pontosan lehet vele lőni,önvédelmi célra én ajánlom,szerencsére még nem kell hozzá engedély én is most akarok venni,de nincs mert mindenki ezt veszi,vagy a nagyobbik változatát a nyilpuskát az jóval erősebb,simán át is megy a testen akár 80 méterről is,a 180 font-os változatra gondolok.Ezekről videókat találhatsz a népszerü videomegosztón !!! Nyugi mostanában sokan gondolkodnak igy mint te !!
2016. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!