Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Amikor néztem a Bodybuilder...

Amikor néztem a Bodybuilder tv-t akkor láttam, hogy a különböző bodybuilderek 5-6 fajta "por"-t szednek, ez nem veszélyes? Mert ha valamelyik porban pár összetevő megegyezik akkor "túladagolja "magát?

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 14:11
 1/5 dirtboy ***** válasza:
nem adagolja túl magát mert ezek nem koxok,koffein és hasonló dolgoknál kell figyelni a mennyiséget de az ember agya elég fejlett ahhoz hogy össze tudjon rakni magának egy kombót és azt megfelelően tudja adagolni és nem csak bezabálni mint a malacok a vájúbol.
2013. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Megvan, hogy mennyi fehérjét, szénhidrát kell naponta megenned. Ennek egy részét beviszed tápkigből. Nincs itt semmi túladagolás és eleve ezek csak élelmiszerek, nem szteroidok.
2013. máj. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Precízen megterveznek percre pontosan minden étkezést, ugyanígy a táplálékkiegészítőket is tudatosan szedik. Btw ezek nem veszélyes "porok", NEM lehet túladagolni őket. A táplálékkiegészítő túladagolásban elhunyt emberek száma 0.

Ezeket boltokban, legálisan lehet megvásárolni, nem a sötét sikátorban a kigyúrt dílertől.

Ha nézel bbtv-t akor ajánlom figyelmedbe: youtube kereső -> Drugs Bunny videóit.

2013. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor a koxot tolják azt amúgy se mutatják, mutatnák.

A legtöbb szereplő fizikumát kox nélkül nem lehet elérni.

A táplálékkiegészítők viszont sokat segítenek és nem károsak.

2013. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne félsd te azokat!
2013. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!