Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mikortól számítok igazán...

Mikortól számítok igazán deszkásnak?

Figyelt kérdés
Kis magyarázat: Ugye vannak a pózerek, akik általában menőzésből hordanak magukkal deszkát (rosszabb esetben rá se állnak, kézben viszik) és legtöbb esetben az alap trükköket se tudják megcsinálni. Vannak a kezdők, akik mennek a deszkával, ollie-t, pop shove it-ot...szóval a könnyebb/alap trükköket meg tudják csinálni. És vannak a gyakorlottabb trükköket tudók, akik már mondhatják magukra hogy deszkások. Igazándiból örülnék minél több verziónak, véleménynek. Ez inkább afféle felmérés, mintsem valami konkrét problémára megoldás keresés. Ténylegesen érdekel, hogy erről kik hogy vélekednek. Egy deszkás haverom szerint a kickflip már eléggé olyan trükk, ami -ha nem elég türelmes és elszánt az illető - tanulása közben gyakran feladják az egész deszkázást, rosta a maga módján. Ezért ő úgy gondolja, hogy a kickflip kitanulása után már nyugodtan nevezheti az ember magát deszkásnak.

2013. júl. 11. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:
amint érzed az életérzést, nem kell kérdezned, és mások szerint is az vagy...
2013. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hülyeség a kérdésed alapból. Nincsenek olyanok, hogy "deszkások". Lemegyek kenek magamnak egy zsíros kenyeret és kimegyek az utcára akkor már zsíros deszkás vagyok vagy mi?


Szerintem pont hogy te vagy a pózer, mert ilyen kérdéseket teszel ki. Ha szeretsz deszkázni akkor deszkázz. Alapból nem értem miért kéne trükköket tanulni. Hogyha én csak gurulászni szeretnék a deszkával azt nem tehetném meg lelkiismeret furdalás nélkül?


Nem értem, te most ezen gondolkozol otthon? Hogy mikortól számítasz deszkásnak? Na mind1... megyek kenek magamnak egy zsíros deszkát félkézzel és akkor már deszkás leszek.

2013. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

egyetértek az előttem szólóval, baromi nagy hülyeség a kérdés alapból. ahogy az első írta abban minden benne van:

ha meg van az életérzés. a trükközés csak egy ága a deszkázásnak, nagyon sokrétű dolog.

2013. aug. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!