Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen deszka kell egy "reinka...

Milyen deszka kell egy "reinkarnálodó" deszkásnak?

Figyelt kérdés
4-5 éve deszkáztam utoljára, izületi problémák miatt jobbnak láttam szüneteltetni. Most, hogy már talán nem növök, nem lesz gond. Sportolás közbe nem szoktam fájlalni az izeleteimet, nagy ritkán csak úgy azért ropognak. Nem nagyon követtem figyelemmel azóta a szubkultúrát, így nem igen tudom, hol tartanak a márkák. Nem akarok kezdetbe sok pénzt beleölni, mert ha netalántán mégis csak fájnának a lábaim, le kell vele állnom. Kompletten vennék egy teljesen újat, az alábbi márkákat találtam árba megfelelőnek: Kryptonics, Area, Worker. Ezekről mit lehet tudni? Krypto deszkám volt régen, azzal most is tökéletesen el skatelgetnék. Esetleg valami fórum vagy portál, ahonnan használtan ( nem agyon darált lap és függű) be tudnék szerezni egy épp deszkát? Linkeket is szivesen fogadok!
2011. febr. 17. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:
ugyan olyan amin abba hagytad!
2011. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!