Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A testépítők sok pénzt keresnek?

A testépítők sok pénzt keresnek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 12:09
 1/9 dirtboy ***** válasza:
100%

attól függ milyen,sokféle testépítő van

egy magyar ismertebb testépítő messze nem keres annyit mint egy amerikai kevésbé sikeres.

az mr olympia szintűek meg sokat keresnek pl phel heathnek bantley continental gt meg minden játszik

2013. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki profi (hivatásból csinálja), szerez egy jó szponzort az igen. Van egy csomó promózásuk, valamint mint minden ember, aki szeret több lábon állni, beinvesztálják másba is. Tehát sok köztük a részvényes, kereskedéstulajdonos, akinek saját konditerem hálózata van stb. És természetesen külföldön ebből is könnyebb megélhetést csinálni, mint a legtöbb dologgal általában... De ahhoz, hogy valaki profi legyen, az adottságokon kívül általában először némi tőke is szükséges, mivel egy szint után ez már drága sport.


http://www.youtube.com/watch?v=HYcpI-89mNs


http://www.youtube.com/watch?v=7_-DHafKyDw

2013. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
attól függ mi a foglalkozása:)
2013. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezeket a videókat néztem is de szerintem a magyarok is jól kereshetnek.Mondjuk Kathi Béciék 2 konditermük van azt hiszem . Köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 19. 13:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha megnézed, a BBTV egyes epizódjai az ő házukban lettek felvéve. Amint láthatod, jól elvannak. Sikeres testépítő plusz teremtulajdonos, asszem boltjaik is vannak és még ki tudja mi. Itthon aztán hatványozottan igaz, hogy az jár jobban, aki élelmesebb, és minél több dologban benne van :)
2013. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja ez nem egy olcsó sport, csak a kaja benne van 100 ezerbe havonta.
2013. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Melyik részben van ahol a lakásukban beszélnek ? Meg köszönném ha ki linkelnéd csak mert az még nem láttam meg nem találom.Aha értem meg hát Kathi-nak ott a 2 cutler is.
2013. jún. 21. 19:07
 8/9 A kérdező kommentje:
De amúgy ha meg nyernek egy versenyt azért kapnak pénzt ? Meg gondolok a scitectől is zsebelnek.
2013. jún. 21. 19:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, konkrétan a builder gasztro-ra gondoltam. Azt hittem, az a bbtv alrésze. Ha nem így van, ez esetben sorry.


http://www.youtube.com/watch?v=cpucGnExmOc

Konkrétan erről beszéltem.


Zsebelnek azért is, de a reklámokban is több pénz van. A többi dologban meg főleg.

2013. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!