Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért akar mindenki MMA-zni?

Miért akar mindenki MMA-zni?

Figyelt kérdés

Majdnem minden nap van itt a gyik-en egy MMA-s kérdés? Mi a reményvesztett rabok f*száért akar mindenki MMA-s huszár lenni? Komolyan mondom, ez már csak szimpla divathullám. Mást sem olvasok itt, csak azt hogy "ketrecezni akarok, grepplingezni akarok, mi kell ahhoz, hogy MMA-s legyek."

Mi ez az MMA őrület?



2013. márc. 16. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem a "hogyan lehetnék pankrátor" kérdésekből már több van:D.
2013. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kb. egyforma az arány. XD
2013. márc. 16. 22:23
 3/10 Big Adam válasza:
33%
Gondolom azért mert minden harcművészet benne van,én is MMA-ztam,jó ha azért kipróbálod,nagyobb önbizalmad lesz érzed is az erőt magadba mert minden napos árnyékolások kesztyűzések és erőnővélési gyakorlatok vannak vagy is huzonckodás tolondszkodás az az alap benne,jó dolog de ki miennek született :)
2013. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dogmatix91 ***** válasza:
5%

"huzonckodás tolondszkodás" ezek milyen gyakorlatok? :S

Kérdező jól írod egyébként. Divat lett keménynek lenni. Namár most a komolyabb edzők kiszűrik a sok szarból az olyant akik tényleg tehetségesek és külön edzik őket. A hobbistáknak is megtanítanak kb mindent, de a tehetséges emberekkel többet foglalkoznak. Most viszonylag sok pénz van az MMA-ban. Az, hogy miért lett divat nem kérdés. Amerikai filmekben felfuttatták a sportot. Az amerikai katonáktól, a tanárokon át a diákokig mindenki MMA-zik a filmekben és ezért tisztelik őket, így szereznek pénzt meg nőt. Mi jön le a 12 éves szarkupacnak? MMA-zni kell mert attól király leszek! Aztán kap 1et és sírva fut haza, mert bántották :'( De egyébként a saját testsúlyos edzés is virágkorát éli. Mondjuk azt sem értem, hogy mitől lesz férfiideál egy 60 kilós ember. De ez már egy másik téma :D

2013. márc. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 aikiboxer ***** válasza:
Mert aki küzdősportra adja a fejét, az szeretne minél többet tudni. És idegesítő, ha mondjuk jó vagy ökölharcban, de esélytelen vagy földharcban. Vagy jó birkózó vagy, de egy kezdő bokszoló kiüt. Ezért sok emberben ott van a vágy, hogy "mindent" megtanuljon. Persze mindent nem lehet megtanulni, és mindenben nem lehet egyformán jó lenni. De én megértem azokat, akik a teljességet keresik. És az MMA (elméletileg) ilyen.
2013. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Villácska ***** válasza:

Mert jó. Aki bírja az ütést és az edzést annak kiváló.

én pl élvezem de nagyon, ha elkennek és küzdeni kell azt is.

2013. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen divatsport lett és minden tini fiú MMA-ra akar járni mert attól azt hiszi ,hogy ő lesz a "nagy harcos" mint a filmekben és tele lesz pénzzel meg csajjal.

Ahogy az előzőek mondták így van.

De most ezzel nem az a baj járjon, csak ettől olyan nagy önbizalmuk lesz, hogy a discoba másnap már ki is próbálják a tanultakat.

Én sem értem , hogy mi olyan nagy szám az MMA-ban miért kell külön ilyen edzéseket tartani??????????????

Miért nem szerveznek inkább amatőr versenyeket és minden küzdősportból/harcművészetből lehessen jelentkezni.

Az MMA állítólag egy szabályrendszer lenne.

2013. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
...gyakorlatilag is egy szabályrendszer.
2013. ápr. 13. 20:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Rosszul fogják fel az egészet...

Azt hiszik majd az MMA edzéstől kétméteres kopasz cséphadarók lesznek és 0 alappal edzésre járni közbe több éves tapasztalat kell (legalábbis valami tudás nem árt) az elkezdéséhez.

2013. ápr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenki az akar lenni ami éppen a divat... Jött a tv6 os nyers erő sz@rság azt mindenki pankrátor akar lenni holott az ilyeneknek fingjuk sincsen a pankráról főleg aki csak a wwe -ig lát el :D Na meg igen az mma is nagy divat manapság főleg mióta amerikában is ekkora lett a UFC...
2013. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!