Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik edzésmódszert válasszam...

Melyik edzésmódszert válasszam? Fegyencedzés vagy a kondis edzést? Nem tudom hogy melyiket válasszam!

Figyelt kérdés
az a baj hogy erősebb és izmos is akarok lenni de az állóképességemet is akarom növelni
2013. febr. 28. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed teremre, akkor azt javaslom. Egyszerűbb, hatékonyabb, és talán kapsz némi útmutatást is.
2013. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor kondi.
2013. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

akkor egyiket sem.

amit keresel az a crossfit.

a másik kettőben nincs hangsúly az állóképességen,külön kell csinálni hozzá,a crossfitben meg benne van.

2013. febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak én még aszt nem értem hogy aki írta a fegyencedzés könyvet az miért lett erősebb és izmosabb a saját testsúlyos edzéstől?miért utasítják el sokan?
2013. febr. 28. 16:15
 5/8 anonim ***** válasza:
nem utasítja el azt senki, szép és jó ami le van írva benne, csak nagyjából 100emberből 1-2 tudná végigcsinálni szerintem... hogy hogy mitől lett izmos? le van írva a könyvben...
2013. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem köszönöm az értelemes válaszokat
2013. febr. 28. 16:47
 7/8 Body-Builder ***** válasza:
Fegyencedzés az nagyon jó dolog sokáig csináltam én is sokkal erősebb és izmosabb lettem!minden a gyakorlatok helyesé-gén múlik! már nagyon rég kondi-ba edzem azóta természetesen jobb de a kondi teremben is sokat használunk a vastesókkal ön súlyos edzéseket!(fel húzás,tolonc, stb)
2013. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem Fegyencedzés (!), vagy esetleg CrossFit.

Ahogy a legelső válaszoló írta, idézem:

,,A terem egyszerűbb''.

Na most pajtás, pont ez a gond!

Ősrégi Calisthenic: nemcsak a Mesterhatos, hanem a Mesterhatos gyakorlatain kívül függeszkedés, zászló, kötélmászás, tigris karhajlítás, front-, ill. back lever, akkor ott van még kitörés, L-sit, húzódzkodás 2 db kötélen, a lista szinte végtelen.

Ezek sokkal nagyobb erőt kívánnak meg, mint kondis társaik.

Nézd, én nem ócsárolni akarom a termet, még akkor sem, ha most ez nagyon úgy hangzott. Lehet, hogy azért van ez, mert én egy vérbeli fegyenc vagyok, de nem tudom. Én mindenesetre az ősi Calisthenic módszereit ajánlom. Sok sikert.

2014. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!