Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » G36C, , tuning, , Segítség...

Franchi kérdése:

G36C, , tuning, , Segítség pls Akku, prec. Cső stb BÖVEBBEN LENT! Valaki valamit?

Figyelt kérdés

Vettem egy új G36C-t, a fegyver full gyári. Egy kicsit fel szeretném ,,turbózni,, Én arra gondoltam, hogy egy akku csere erre: [link] , nem tudom?? , hogy az erősebb aku hogy hat a fegyver?? belső részére, hallottam olyat, hogy talán ledarálja egy idő után a GB-t.

A másik, hogy egy preciziós csóre is gondoltam, nem tudom, hog ez szükséges-e, vagy vagy inkább cseréljem a Hop-up ot??.. a csó amúgy: [link]

Várom a válaszokat, és ha valaki tud valamit mondani g36C terén ami nem árt ha kicserélődik szívesen várom



2013. febr. 6. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudtommal ha egy gyári fegyvered van és ilyen erős akksit akarsz bele, le kell cserélni az összes fogaskereket, a vezetékelést és a motort is talán. A vezetékelés meg a motor nem biztos de a fogaskerék igen. A gyári nem fogja bírni azt a fordulatot. Többiről meg annyi hogy szinte mindenhol azt mondják gyári fegyverben első dolog hopup csere jobb minőségűre.
2013. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, gondoltam, hogy a GB vel akkor lesz gond...akkor tudnál ajánlani egy aksit ami még éppenhogycsak elmegy?
2013. febr. 7. 14:40
 3/10 anonim ***** válasza:

akksit 9,6-osat ajánlanék, kipróbálhatod 10,8-at is de nem biztos, hogy telejsen egészséges.

Nem tudom így akarod-e de elmondom, hogy tuningoltam fel az AK-mat:

Systema hopupgumi, Guarder prec cso 650mm. Pontosságról kb ennyi. Kilógott a fegyver végébol kb 21 cm cso és ezért vettem egy 22cm-s hangtompítót.

G36-nál nem ajánlok ekkora csovet, inkább keress egy hosszabb hangtompítót és ehhez mérten válassz csovet.

De amit még cserélhetsz: Motor, kerekek, levegotechnika.

Ajánlatos MOSFET és biztosíték.

2013. febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
g36c-hez különleges hangtompító kell mert az átlagosak nem férnek be az előagyába. Inkább egy pont beleillő precíziós cső és amint az előttem szóló mondta egy 9,6v-os akksi. Meg ha van rá keret akkor hopup.
2013. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Oké, köszi a válaszokat, akkor a 9V akku ok, és az egész hop-up rendszert cseréljem, vagy csak a gumit?

És a másik kérdés, hogy ha értelmetlen a perc cső, akkor nem akarok venni, de ha van értelme akkor igen, találtam g36C be illő csövet, hangompítőt meg nem nagyon akarok... ( me letöröm ) :DD már sikerült vagy 2db ot... A motor, kerekek, levegőtechnika, erre viszont nincs keretem (16 évesen annak örülök, hogy a fegyverre volt pénzem ) És hop-up ot is ja tudtok ajánlatok...

2013. febr. 9. 11:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a gumit elég cserélni. A precíziós csőnek viszont van értelme, de nem létszükséglet :)
2013. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké, értem.... tudnál linkelni, egy Hop-up gumit, vagy gyártó ami jó lenne hozzá... A másik...bármiféle tuningot, tehát bármit kicsierélek a fegyveren, akkor elveszik a Garancia gondolom...., még van 2 hónap rá, azt várjam meg vagy Inkább cseréljem ki most?
2013. febr. 11. 10:58
 8/10 anonim ***** válasza:
[link] Nem tudom érdemes-e megvárni a garancia végét. Viszont a tuningot csak hozzáértő személlyel rakasd bele mert akkor biztosan működni fog rendesen.
2013. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, a biztonság kedvéért megvárom a garancia végét, mert elég sok story van ilyen esetekről...na de mind1.... még valaki valami vélemény erről a red-dot ról?? [link]
2013. febr. 11. 21:48
 10/10 anonim válasza:
nekem van egy g36k-m és azt ajanlom, hogy rakj bele: m120-as rugó, shs (vagy systema) motort, li-po aksi, új vezetékek, hopup gumi. fogaskereket cserélni fölösleges mert jókat raknak bele. nekem nagyon bejött és csak ajánlani tudom ezt a kombinációt
2014. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!