Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem megy a proci tuning?...

Miért nem megy a proci tuning? Bővebben lent! Egy ideig jó aztán már nem

Figyelt kérdés

Sziasztok


Tudnátok segíteni Athlon x2 5000 tuningban? 4 mag megy l3 megy


[link]


Asrock alaplapom van


Eddig jutottam, de épp amikor írtam ezt a kérdést, akkor a gép lefagyott recsegett a hang és zöld kockák jelentek meg a képernyőn, restart után elinudlt a windows progik betöltöttek, aztán sípolás és megint zöld kockák, most lejjebb vettem a HRZ-t és most megy,


az lenne a kérdés mostmár, hogy ezt mért csinálja? 40-45fok körüli a proci,

és ha felhúzom 3GHZ-re akkor nem indul a gép csak fekete képernyő, pedig elvileg 3GHZ-.ig bőven húzható,


mindenben kérném a segítségeteket, mivel teszteljem majd, mennyi voltot adjak, NB VOLT, és minden másban :R már elolvastam több ilyen szájbarágós tuning dolgot de nem sokat segített rajtam, pedig szinte mindenhez értek ami géppel kapcsolatos :)


pedig 3GHZ-ig mennie kéne simán!


2010. febr. 21. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek húzni még a csóri procit?:D:D

nem elég a 2,9 ghz magonként?:D

hiába húzod nem lesz sokkal gyorsabb csóri win7 is elég szarul kezeli a több magot nem hogy még az xp..:D

Voltot ne adj sokat csak épp ien 0,005 voltokat mert simán odalehet kozmálni a procit 1 ien húzásnál cs ovatosan:D


ha 3 ghznél nem kapcsol be akk alaplappal lehet cink..:D

De bus speednél is nagyon nagy a szorzó..:D Szal esetleg azon húzhatnál kicsit..:D


De sztem az alaplap a para..:D

Üdv: Ice

2010. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hűtés megfelelő?
2010. febr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Asrock alaplapom van "

Ez mindent elmond a lap tuning képességeiről...

"elvileg 3GHZ-.ig bőven húzható"

Igen, az adott sorozat. Két nappal későbbi gyártás, más szilikonlap, és máris nem húzható.

2010. febr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki h mennek a plusz magok. De lehet azok miatt nem teljesen stabil a rendszer.
2010. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!