Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szevasztok utcai bunyóba...

Davidegresy5 kérdése:

Szevasztok utcai bunyóba milyen ütést érdemes alkalmazni ami egyszerü és hatékony?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 20:38
1 2
 1/15 Dogmatix91 ***** válasza:
100%
pörgő forgó rúgás
2013. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Legjobb elkerülni,egy ütés maradandó sérülést is okozhat ez pedig börtönnel is járhat.Ott viszont megtanulsz verekedni...
2013. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a kérdésből azt veszem le, hogy nem tudsz verekedni, akkor viszont egyáltalán ne menj bele verekedésbe, csak rosszul jöhetsz ki belőle, vagy olyan helyen találod el hogy komoly baja lesz és tényleg feljelentés lesz a vége, ahogy írták, vagy téged vernek rommá.
2013. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
80%
Jobb elkerülni a bunyót, de ha arra kerül a sor akkor egy jobb vagy bal kezeddel olyan horgot ütsz, ami az állcsúcsát találja el kb 2cm-re annak a végétől. Ez általában Ko-val szokott járni és komolyabb baja sem lesz csak arra vigyázni h eséskor ne verje be sehova a fejét az ellenfél, mert az halálos is lehet. Emellett jó ha lágyékon rúgod mert az iszonyat fáj, de férfiként ezt te is tudod. Vigyázz, mert egyes embereknél pl nálam is van egy kis kés (ami még szabályosan hordható) a zsebben, ami tud meglepetést okozni ezért érdemes kerülni a balhét.
2013. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem is akarok verekedni, alapból nem is szeretem az erőszakot csak hallottam hogy hatásos lehet még az egyenes állcsúcsra meg orra, meg ott van még a könyök ütések igaz?
2013. jan. 14. 21:24
 6/15 anonim válasza:
ha már könyököt akarsz használni ott már jó ha van valami tapasztalat pl.:mau thai, ahol vannak rendes könyök és térd technikák is, de ott már szinte fél lépésre vagy az ellenféllel szemben
2013. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy rendes könyöktechnikák, mi a helyzet az egyenessel állcsucsra vagy a horogütéssel?
2013. jan. 14. 23:00
 8/15 A kérdező kommentje:
van itt egy videó is nézzétek meg mitszóltok a kiscsávóhoz http://www.youtube.com/watch?v=KIPS7noS9wE
2013. jan. 14. 23:05
 9/15 anonim válasza:
Azt,hogy egy kis köcsög!A másik srác lefelé nézett az egyik kezével támaszkodik a másikkal lefelé mutat.Ez felér egy hátba támadással.
2013. jan. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ja szerintem is leltem itt egy másikot http://www.youtube.com/watch?v=dtstyIDVnPk mi a véleményed eről itt szerintem a könyököt vagy horgot is lehetett volna használni nem?
2013. jan. 14. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!