Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nagyon jól tolják, profik...

Nagyon jól tolják, profik nem? (lent)


2012. dec. 31. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
gyerekként jó volt háborúsdit játszani, felnőttként elég gáz.
2012. dec. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Egyszer nekem is volt lehetőségem ilyenben részt venni. Nagyon nagy élmény volt. Nem értem miért lenne ez ciki.
2012. dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

profik?

nem hinném,hogy ebből élnek.

amúgy voltam painball-ozni párszor hasonló military őrültekkel-tudom ez nem az-és majdnem mindig ugyanúgy végződött.

a két csapat őrült módon lőtte egymást,én bebújtam mondjuk egy lépcső alá,aztán ott vártam,majd a maradék 1-2 embert a másik csapatból hátba lőttem és nyertem.

annyira nem jött be.

2012. dec. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát mondjuk igen valakinek tetszik valakinek nem de szerintem aki ilyen komolyan játszik(nézzük a felszerelést)azoknak van egy kicsi beütésük mondjuk nem rossz értelembe mondom de ezek az emberek szerintem szivesen lettek volna katonák is csak nem volt nekik lehetőségük rá


de szerintem az airsoft élethűbb jobban számít a csapatmunka mint a paintballnál

2012. dec. 31. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:

akikkel voltam ugyanilyenek voltak,rajtam kívül 2en voltak csak kezeslábasban.

be voltak öltözve kommandósnak:DDDD,élethű fegyvereik voltak,füstgránát,hang-villanó gránát,meg eligazítás az összecsapás előtt,nagyon beleélték magukat,aztán meg hátba lőttem őket.

2012. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát. Mondjuk azért biztos leletet lőni őket
2012. dec. 31. 23:27
 7/7 Jakus Tamás ***** válasza:

Nos az hogy profik az nem kétséges.

De ez a fajta felszerelés, ez a túljátszás még nekem is sok pedig több éve airsoftozom.

Az is igaz hogyha megtehetném én is vennék jobb ruhát, jobb fegyvert de a srácokon kb 3-400E ft van / fő

Egyébként rögtön az első kommenten kicsit felhúztam magam :D

Miért lenne gáz? Volt katonák, jelenleg is állományban lévő őrmesterek is űzik ezt a hobbisportot és mindig nagyszerű a játék. Egyszerűen ki kell próbálni mielőtt véleményezitek és ha akkor sem tetszik akkor legalább nem úgy mondjátok hogy ez szar hogy azt se tudjátok miről van szó.

2013. jan. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!