Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lánynak Iso Whey Zero fehérje...

Lánynak Iso Whey Zero fehérje por?

Figyelt kérdés
Szálkásítás céljából az Iso Whey Zero fehérje port néztem ki magamnak de azon az oldalon ahol néztem nincs leírás ,hogy milyen időközönként szedjem. Edzés előtt és után is? Ha igen hány órával/perccel edzés előtt és hány órával/perccel edzés után?

2012. nov. 8. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:

mehet lányoknak is, de kellene egész napi szálkásító diéta, mert önmagában egy fehérjepor nem elég még.

Edzés után azonnal igyad. Reggel is mehet a zabpehelyhez. Este sovány túró.

Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1,5-2,5g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]

2012. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Rendben.Igen ezekkel a fehérje forrásokkal tisztában vagyok ,hogy ilyesmiket kell ennem és így is étkezem.

Ezer köszönet!:)

2012. nov. 8. 18:04
 3/8 anonim ***** válasza:
szívesen. :)
2012. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés..:) Látom ezekben a dolgokban képbe vagy nagyon.Ha szálkásítani szeretnék akkor inkább nehéz súllyal kevesebbet vagy könnyebb súllyal többet...?
2012. nov. 8. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:

mindig nagy súly legyen. Ha visszaveszed, akkor izomvesztés lesz. Itt van két cikk:

[link]

[link]

2012. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az edzés mindig nagy sulyal kevés csak a szálkásitás mellet aerob is megy
2012. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szuper. Köszönöm ismét :D
2012. nov. 8. 18:32
 8/8 anonim ***** válasza:
www.biovita.hu most rendeltem innen 3 kilós zerot, 15600, én is szálkásítok, szintén lány. finom a csokis.
2012. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!