Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ökölvívás vagy thai box?

Ökölvívás vagy thai box?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a hatékonyabb? Csak kíváncsi vagyok, nektek melyik tetszett jobban ha mindkettőt próbáltad.
2012. okt. 23. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem ér sz@rt se! A Chun Kuk Do a leghatékonyabb stílus a világon, simán kenterbe veri a többit...
2012. okt. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
thai box... nekem csak annyi bajom van a boxal hogy semmi lábtechnika nincs benne.
2012. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol. Ringben a lábtechnikák miatt a Thai, utcán viszont a box.
2012. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
capoeirázok, imádom a szép meg különleges lábtechnikákat, de azért ezekkel nemigazán mész az utcán sokra. rúgás maximum tökre meg térdre képzelem el egy igazi verekedésben, én már a gyomorszájat is magasnak tartom, mert ott már elég könnyű elkapni. emiatt mentem el boxolni, az utcai verekdés alfája és omegája az ütés. nem azt mondom hogyha boxolsz mindent tudsz, csak box nélkül nincs semmi. ütni ugyanis mindig kell és fogsz is. viszont ha csak mozgásnak, meg szórakozásnak csinálod akkor aztán teljesen mindegy.
2012. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hehe, kár hogy egy komáromi képzett harci Capoeirás úgy lerúg (ba.ssza meg, akár fejbe) szinte akárkit, hogy az nem fog felkelni. A Capoeira veszélyesen hatékony, ezt kipróbálták harcostársaink.

Nem táncikálást kell tanulni, az úgy nem Capoeira.


A Thaibox akár ringbe, akár utcára akkor lenne jó, ha jól mozognának, jól ütnének-rúgnának. Az ökölvívók ütése jó. Mivel a thai-osok, Magyarországon főleg nem tudnak se ütni, se rúgni így abszolút hátrányban vannak. Látszólag persze rúgnak, de az nem rúgás egyébként..


ÖKÖLVÍVÁS ha már küzdősport.

2012. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
persze, csak Nyíregyházáról elég nehéz lenne Komáromra járni edzésre
2012. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a thai box egy nagy kalap kula
2020. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!