Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Vannak olyan küzdősportolók...

Vannak olyan küzdősportolók akik néha néha el szívnak egy cigit?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 22:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ja, persze...akkor csak megpendítem, hogy amióta a zuffa megvette a strikeforce-ot, és elkezdték átvinni a legnagyobb neveket az UFC-be, rövidúton elkaszálták a SF bunyósokat. Itt Diazra, és Overeemre gondolok. Szerinted ez nem furcsa?


GSP egy kis csókos nyelvmester. Elő van adva a nagy becsület bajnokának, aztán olyanokat húz meg, mint az ominózus penn elleni vazelinezés. Addig a pillanatig becsültem, de rájöttem, hogy egy kis kancsó, jó marketinggel. És ez a gépezet próbálja őt megóvni Diaztól.

2012. szept. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Legjobb ha facebookon likeolod a UFC-t, Totaldamage-ot illetve egyes sportolók frissítik az adatlapjukat is mint pl GSP. De a UFC.com-on is találhatsz jó infókat, remélem segítettem ;)


Neked barátom meg nem tudok mit mondani esküszöm, mert ekkora hülyeségeket az életben nem hallottam mint amiket te itt tolsz. :D Overeem KOXOLt Diaz füvezett eltiltották őket egy időre és ez így van jól. GSP verhetetlen és kész én itt befejeztem mert nyilvánvalóvá vált, hogy te minden észérve ellenére is csak Diazt tudod majmolni.


Egyébként én pont, hogy nem csak azt nézem amit a ketrecben művelnek, ha nem amit egyébként ezért szeretem GSP-t mert egy normális értékrendű, okos bunyós nem egy ilyen veszett kutya mint a Diaz.

2012. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
én csak tisztán látok. amire te is képes lennél, ha kivennég a fejed GSP seggéből...
2012. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

mikor is kopogtatott le, vagy ütött ki GSP valakit utoljára? 2008-ban? 5 év alatt 1 sub, meg egy ko.


Valóban hatalmas teljesítmény.


Az is lehet, hogy arra megy ki a játék, hogy Condit vegye el a címét, ne pedig Diaz alázza le. Jajj, de nem lepődnék meg ezen se, Condit leveri, erre GSP visszavonul, merhát nem lett jó az acl, blablabla. És ez még bele is fér.

2012. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
te isten verte hülye f*sz :D 8-szor védte meg sorban a címét ezt magyarázd meg te okostojás látom k*rvára nem vágod, hogy mi is itt a dörgés...
2012. szept. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Köszi igen segítettél ! :) De sajnos tv-be nem nagyon van . :( Nagyon jó hogy mindjárt meg ülitek egymást, és csak annyit tettem fel hogy melyik küzdő sportoló cigizik ? :D Kinek mi jön be én nagyon meg néznék egy gsp diaz meccset .:)
2012. szept. 29. 07:40
 27/27 anonim válasza:
hát ja dehát nagyon nem értünk egyet :D egyébként TV-ben estleg a FOX-on szokott lenni pár gála de a komoly meccseket élőben csak neten lehet nézni ha fizetsz, de köv nap reggel fenn szoktak lenni egy darabig a neten amíg a UFC le nem veteti utánam meg torrenten meg lehet szerezni a meccseket.
2012. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!