Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Vannak olyan küzdősportolók...

Vannak olyan küzdősportolók akik néha néha el szívnak egy cigit?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 22:51
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
De most mi történt ki verte meg? És ki ellen fog ? Hát Diaz-t nem nagyon verték meg.
2012. szept. 25. 17:34
 12/27 anonim válasza:

Már az ötlet is nevetséges, hogy Diaz egy ketrecbe kerüljön GSP-vel. GSP egyszerűen lezsákolná. Akkor takedownolné le amikor akarná(bár szinten mindenkit akkor takedownol amikor akar, elég jó benne).

GSP a legjobb, alázatos technikás igazi győztes. Diaz csak egy mocskosszájú amatőr GSP-hez képest :)

2012. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Ez ugyanaz a GSP, mint aki a fejére kent vazelint kente szét a testén Penn ellen, nehogy elkapja a csóka?


jó technika...

2012. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
De most nem értem mi történt ? Ki kapott Diaz ? Őt nem nagyon verik meg .
2012. szept. 25. 21:40
 15/27 A kérdező kommentje:

Bocsánat ugyan azt le írtam még egyszer.


Utána nézek ennek a GSP -nek. Hát azért szerintem Diaz nem amatőr igaz világ utálata van meg mocskos szája, de ez nem a ringbe tartozik.

2012. szept. 25. 21:41
 16/27 anonim válasza:
Amatőr GSP-hez képest, kétség nem fér hozzá hogy fél kézzel leküldene engem a padlóra, de most nem erről van szó... De GSP-nek nem volt egy "necces" meccse sem az utóbbi években. Annyit mondanék még NOV 17! Gsp elintézi Conditot aztán ki fogja könyörögni a Diaz meccset. Egyébként nem tudom emlékeztek-e hogy Diaz nem ment el egy sajtótájékoztatóra sem mert félt a bunyótól ezért le is lett fújva, majd rá egy kis idővel GSP leésült nem tudott versenyezni, ekkor Diaznak megint nagy lett a szája, hogy fél tőle GSP, de hát aki kicsit is utánanéz az láthatja, hogy GSP-nek nincs félnivalója senkitől sem a súlycsoportjában, nem hiába ő a bajnok már egy ideje...
2012. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

biztos Diaz fél GSP-től...


Dana White fél attól hogy szétrúgják a drágalátos GSP seggét. ugyanis, a kanadai iszonyat brutál nézettséget (bevételt) hoz, erre Diaz az őszinte, nyers modorával sose lesz képes. Ha Diaz lemészárolja GSP-t, levágják az aranytojást tojó tyúkot. Ezért volt a kamu sajtótájékoztató, meg a Condit meccs, hogy egyel több show-t lehessen eladni. Őszintén, elég korlátoltnak kell lenni, hogy ezt ne vegyétek észre...


Condit is hogy nyert? végig futott, menekült a ringben az 5 menet alatt. Tudta, ha pontozás lesz, ő nyer. ennyi.

2012. szept. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
De hát a Diaz meg Condit meccs már le játszódott ? Mert sehol nem találtam. Mondjuk ez a GSP kemény gyerek lehet tényleg ki ütné Diaz-t de bízom benne hogy nem. :) Meg Diaz eléggé technikás ki játsza a győzelmét.
2012. szept. 26. 23:33
 19/27 anonim válasza:

nevetséges... Nem ment el a sajtótájékoztatóra mert fél és ennyi. De ilyen egyértelmű dolgokból is miket ki tudtok kombinálni aztán szidni a másikat... Diaz nem ellenfél GSP-nek sosem volt, sosem lesz. Csak egy nagypofájú drogos gyökér. Semmit nem tud GSP-hez képest meg kell nézni két meccset róluk és a vak is látja. De mint már mondtam lesz itt még GSP-Diaz meccs, hacsak nem fosik be Diaz bácsi.

GSP az egyik legnagyobb aranytojást tojó tyúk ez való igaz, és nem véletlen! Egy vesztes meccsel több a nézettsége mint Diaznak 2 győztessel... Nem várom, hogy szeressétek de tiszteljétek, mert nem mondhatjátok hogy szerencséből védte meg NYOLCSZOR egymás után az övét :D

Nem azt mondom, hogy Diaz rossz bunyós, csak azt, hogy bunkó, modortalan és sehol sincsen GSP-hez. Nézzetek meg egy nyilatkozatot róluk elég sokat elárul róluk.

2012. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Tiszteljük ? :D Én minden ketrecharcos sőt küzdősportolót, és harcművészt tisztelek. :) Nagyon kiváncsi lennék erre a mecsre, de ti hol követitek így az eseményeket hogy mindent tudtok ? Az igaz hogy bunkó modortalan meg stb... de ez a ringen kivül az a lényeg mit művel a ringben. :)
2012. szept. 27. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!