Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit érdemes venni tömegnövelőt...

Dávidking20 kérdése:

Mit érdemes venni tömegnövelőt (volumass 35 pro. ) vagy fehérje port + mellé Dextróz?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik verziót válasszam, jelenleg vagy azt engedhetem meg magamnak,hogy vegyek egy 2,2 kg os fehérjét + mellé CarboX vagy egy 920 g fehérje + 1,2kg volumass 35 pro

Fehérjéből a scietec 100% whey complexre gondoltam vagy a 100% whey prof... melyik a jobb? ha este lefekvés előt is akarom szedni hogy este is legyen tápanyag az izmaimnak



2012. aug. 30. 12:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

van egy ismerősöm aki csak 100% whey protein professionalt fogyaszt + egy darabig kreatint is szedett, de most nem.

na most ő arra esküszik hogy nem iszik CH edzés után mert hogy az zsírként rakodna le, de ez hülyeség igaz?

mert edzés után kell a ch az izmoknak, az nem zsírba megy szerintem, nem?

2012. aug. 30. 16:56
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen, hülyeség. Edzés után az izmokat tölti vissza a gyors ch.

2,5hónap után még nem kell kreatin. Akkor még bőven lehet fejlődni jó étrenddel. Majd később ha megállsz vagy belassulsz a fejlődésben akkor belehet vetni a kreatint.

2012. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
tudnál küldeni nekem 70 kg férfi tömegnövelő minta étrendet? :)
2012. aug. 30. 17:04
 14/14 anonim ***** válasza:

Itt vannak mintaétrendek: [link]

Persze a szükségleteket számold ki a saját súlyodra és a táp.kiegek sem ugyanazok lesznek.

2012. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!