Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A Nikitában hogy hívják azt a...

A Nikitában hogy hívják azt a sportot ahogy vereknek? Leirást~>

Figyelt kérdés

A részlegen milyen verekedést tanulnak? A lényleg hogy átdobod a hátadon,meg hogy ha van nálad egy törölköző hogyan tudod ártalmatlanítani..Azt se tudom létezik-e ilyen sport,lehet hogy csak ugy hivják "rögtönzés" mikor nincsenek előre betanult formák,csak mondjuk ha it lámad meg,igy törd ki a kezét,csak jön ahogy jön..hogy hogyan tudom magam megvédeni az utcán,pár mopzdulattal.

Lécci csak az irjon akinek van ötlete és értelmes válaszokat kérek!!



2012. aug. 27. 09:51
1 2
 11/12 aikiboxer ***** válasza:

Nagyon furcsa, de sokszor olyan színészek alakítanak harcművészeket a filmvásznon, akik saját maguk semmilyen harcművészetet, küzdősportot nem űztek korábban. Ilyen például -- hogy messzebbre ne menjünk -- Görbe Nóra, aki úgy "karatézott" a Linda c. sorozatban, hogy mellette kezdett el TKD-zni. De ilyen Jason Scott Lee is, aki A sárkány - Bruce Lee élete c. filmben Bruce Leet játszotta úgy, hogy soha életében semmilyen harcművészetet nem csinált!!


[link]

[link]


A jó színészek képesek megtanulni azt a pár mozdulatot egészen magas színvonalon, persze ettől nem lesznek harcművészek, de a filmvásznon jól néz ki. Steven Seagal is úgy került a filmvilágba, egyszer olvastam erről, hogy verekedni NEM tudó színészeket koreografált, akik képtelenek voltak megcsinálni, amiket mutatott, úgyhogy ő maga állt be helyettük. (Legalábbis így szól a városi legenda.) Persze Steven Seagal más tészta, mivel civilben is 7 danos aikido mester.

2012. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
érdekes:)
2012. szept. 8. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!