Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A Nikitában hogy hívják azt a...

A Nikitában hogy hívják azt a sportot ahogy vereknek? Leirást~>

Figyelt kérdés

A részlegen milyen verekedést tanulnak? A lényleg hogy átdobod a hátadon,meg hogy ha van nálad egy törölköző hogyan tudod ártalmatlanítani..Azt se tudom létezik-e ilyen sport,lehet hogy csak ugy hivják "rögtönzés" mikor nincsenek előre betanult formák,csak mondjuk ha it lámad meg,igy törd ki a kezét,csak jön ahogy jön..hogy hogyan tudom magam megvédeni az utcán,pár mopzdulattal.

Lécci csak az irjon akinek van ötlete és értelmes válaszokat kérek!!



2012. aug. 27. 09:51
1 2
 1/12 Szoondiii ***** válasza:

nem nézek sorozatot.

de sportot nem használnak harcra, ha így lenne akkor nem a koxtól halnának az olimpikonok, hanem nyaktöréstől.


valószínűleg egy jujutsu alapú harcrendszert koreografáltak össze. ha fegyver adódik éles harcban, akár egy törülköző, azt természetesen használja az ember. legyen akár egy filmbeli ügynök..


a valóságban a közelharci, önvédelmi, harcművész képzéseken a betanult formák gyakorlásra valók, valójában mind egyénileg, a szükséges helyzethez alakítható mozdulat. a karate és kungfu formagyakorlatok is/

2012. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2012. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Szoondiii ***** válasza:

na jó, a Nikita lehet kissé karatéjosabb vagy krávmágásabb :D

http://www.youtube.com/watch?v=8In-ew0__fs

2012. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 NagyonGonosz ***** válasza:
Te jó ég ebben van egy néhány olyan mozdulat amit rossz nézni. Néhol hasonlóságot véltem felfedezni :D http://www.youtube.com/watch?v=7p4xMQevkpI
2012. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

kösziköszi!!

10:47-es: igen ilyenre gondoltam.köszönöm legalább már tudok neveket.

az utolsó kommentelőt nem értem hogy jön ez a link a témához..

2012. aug. 27. 11:41
 6/12 anonim ***** válasza:

10:47-es vagyok

A küzdőstílust Japán Ju Jitsu-nak hívják. Persze az életben nem úgy működik mint a filmekben (főleg a Nikita-ban, tényleg borzalmasan van az egész megkoreografálva) de ha jujitsu-t szeretnél tanulni, akkor küldj privátot.

2012. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem mintha reklámozni akarnám,de ha női filmes bunyó kiképzés,akkor ebben van realitás.

http://www.youtube.com/watch?v=Oh2s5RN3B0o

persze itthon nem találsz ilyen edzést ebben a stílusban.

2012. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kár.pedig jó
2012. aug. 27. 20:57
 9/12 aikiboxer ***** válasza:

Ezeket a filmeket profi harcművészek koreografálják, de a színészek többsége nem harcművész. Maggie Q, a Nikitát megformáló színésznőnek sincs köze a harcművészetekhez.

[link]


A belinkelt filmrészletek engem a Linda c. sorozatra emlékeztetnek. :)))

2012. aug. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
érdekes pedig már láttam más verekedős filmbe is :D jol áll neki xd de egyébként akkor ha semmmit nem tudnának verekedni akkor ott helyben minden profi mozdulatot megtanulnak? :o ezt most nem értem.
2012. szept. 8. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!