Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Skacok! A kreatin tömegnövelőn...

Skacok! A kreatin tömegnövelőnek tényleg van hatása? Mit tapasztaltatok a használata alatt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
hatása???????van de utána olyan beteg leszel mint a kutya, egy bögrét nem fogsz bírni felemelni!!!!!!!!!
2009. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
komolyan???
2009. júl. 9. 12:46
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Nálam a kretatin elég sokat hozott, viszont a kúra abbahagyása után (monohidrát) kicsit összeestem. Elég sz*r érzés volt. Egyéb mellékhatást nem tapasztaltam.
2009. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted? míg szedted addig fejldőtél? mennyi idő alatt lettél izmosabb? és mi lett a végén mikor abba hagytad? lesoványdtál???
2009. júl. 9. 13:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a kreatinnak nincs semmilyen mellékhatása. nem leszel tőle beteg, összeesni meg akkor fogsz ha a kúra után nem tartod a jó kajázást.
2009. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
elhízhatok tőle???
2009. júl. 9. 14:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

a kreatin az pl a marhahusban is metalalhato. birom, hogy mindenki osszeesik tole meg ilyesmi, meg jo, h meg eltek. Csak annyi, hogy nem kell szarul szedni.

[link]

2009. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én bő 1 éve kreatinozok. MInden kúra után 2-3 hó szünetet hagytam. Szünet alatt is szinte ugyanúgy fejlődtem mint kúra alatt...Amíg nincs megfelelő étrended teljesen szükségtelen bármilyen kreatin készítmény!
2009. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

A kreatin vizet tart vissza az izomszövetben. Amitől nagyobbnak látszik. Ha abbahagyod, leengedsz kissé. És talán a veséknek sem tesz túl jót.

Ne akarj háromajtós szekrény lenni. Az most béna a csajoknál.Pláne, ha szteroid is eszedbe jutott.(attól egy ideig mindig áll a cerka, aztán fél 6...jó sokáig.

A szálkás izmok sokkal jobban tetszenek nekik :)

Nézd csak meg a mostani pasiideálokat:)

2009. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Creatinnak immunrendszer gyengítő hatása van, én biztos nem szedém.
2010. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!