Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tapasztaltatok már édeskés...

Tapasztaltatok már édeskés szájízt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


Nem tudom mi a fene lehet, de iszom iszom a vizet folyamatosan és olyannak érzem, mint ha cukros lenne.. Nem eszek amúgy sok szénhidrátot, hobbisportoló vagyok csak, edzegetni járok le, kevés 2,5-3 g ch/tskg és csak fehérjeport iszogatok. cukrokat egyéb dolgokat mellőzöm, csak edzés után.. nem tudjátok mi lehet ez? :S



köszi


2011. júl. 30. 00:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem rendszeresen előjön. Nekem úgy van hogy egyszer csak előjön és amikor iszok elmúlik. De nem minden nap csak így heti 2x kb.
2011. júl. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ja nekem is , úgy heti 2-3 alkalommal, de inkább edzések után pár órával ..
2011. júl. 30. 16:33
 3/16 Rezko92 ***** válasza:

én nem akarlak ijesztgetni meg nem is értek ilyen betegségekhez szal okoskodni se akarok, de cukorbetegeknek szokott ilyen tünetei lenni, kiváltó ok pedig lehet a fehérjében és szénhidrátban túl gazdag táplálkozás. Aztán lehet, hogy nagyon nagy hülyeséget olvastam

(Parasztnak szól elsösorban)

2011. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne basszá ki velem ... ííí hol olvastad, vagy hallottad? K*rvára nem akarok cukorbajos lenni my friend.
2011. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kicsit utánaolvastam, nem kell nagyon befosni, nekem most vették le a véremet, aszonták minden okáj, abba benne volt gondolom a normális cukorszint is. Az edzés már magában jót tesz a cukorszintnek /testmozgás/ meg más is okozhatja az édes szájízt, de mostmár figyelni fogom, hogy mikor jön elő az tuti. Igy visszagondolva úgy volt nekem, hogy nem ittam, eltelt kb 15-20-30 perc és éreztem az édeset, és akkor ittam és elmúlt. Múltkor is úgy alakult, hogy sokáig nem tudtam inni, akkor is éreztem.
2011. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Rezko92 ***** válasza:

[link]

itt valahol lejjebb vannak tünetek meg kiváltó okok

mongyuk nekem a - mozgásszegény életmód, meg a túlsúlyon kívül meg van mind :D Nemtom am., lehet e bízni ezekben, lassan a bodybuilder.hu-ban is kételkedek

2011. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Rezko92 ***** válasza:
Na az jó, nkem is kb 1éve vették le, de annyira lusta ge*i vok, hogy nemmentem el az eredményért :D Nyugi sportember vagy!
2011. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ugyanezt olvastam :D
2011. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A túl sok alvás nálam nem játszik, évközben kb 5-6-7 órákat alszok, most meg olyan 10 et :D Bepótolom. :D


De kib*szás, nem? A fejlődésnek a minél több alvás a jó, csak akkor meg lehet cukorbajos leszel... Szopóka.

2011. júl. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Rezko92 ***** válasza:
Nemtudom b*szok utána guglizni de sztem a gének is belejáccanak, nemkell ettöl félni, biztos lenne akk nagyobb híre vagy én nemtudom
2011. júl. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!