Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit kaphat valaki ha egy...

Mit kaphat valaki ha egy boxolo srácot vermeg?

Figyelt kérdés
Iskolába az egyik haverom csaját egy boxolo srác letapizta és ere a barátom kiütöte és atól fél hogy lesz valami következménye pl:feljelenti a csávo vagy a töbi boxoloval meg verik már a barátom 2napja nem jöt suliba mert fél hogy megfogják és megverik.Mit kaphat téleg a barátom ezért hogy kiütöte a boxolot?

2012. júl. 1. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
nyári szünet van nem? vagy én vagyok teljesen hülye? hogy a p*csába jársz te ilyenkor iskolába
2012. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én kérek elnézést, mi az hogy egy boxolót meg tudnak verni? nem azért mondom hogy egy 10 éves rommá ver egy 100 kilós kosaras embert de most tényleg, azért jár h meg tudja magát védeni és még ezen felül sportoljon is valamit...
2012. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mi lenne,semmi.

feljelentgetni a nagyon csicskák szoktak,vagy az öregasszonyok.

persze ha vannak haverjai,szólhat nekik.

de mit is mondana?

-paraszt módon letapiztam egy csajt,erre a manusza egy ütésből kiütött.

szerintem ilyesmivel nem sokan hencegnének,inkább bekussolnak.

persze ha roma volt,akkor őt nem érdekli ilyesmi,hogy büszkeség,csak a megtorlás és akkor hívhat ismerősöket.


ja igen.

ha meg a rendőröknek mesélné el a sztorit,ők is megpofoznák és elküldenék a búsba.

nem sokan díjazzák,ha a csajukat más fogdossa.

2012. júl. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a haverjaitól vállveregetést.A boxoló haverjaitól 8 napon túl tartó nehézkes gyógyulást.Egyébként nemes tett volt a haverodtól,hogy közbelépett.Ez jár annak, aki szemtelenül nyomuló.
2012. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!