Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A pankrátorok szednek valamit?...

A pankrátorok szednek valamit? És ha igen mit?

Figyelt kérdés

Nem akarok nagyon ezzel foglalkozni csak furdalla a kíváncsiság. Vannak testépítő haverjaim és köztük is van aki nem szed semmit, van aki csak fehérjét, tömegnövelőt meg táplálékkiegészítőket és van, aki körülbelül mindent.

Tehát igazából arra lennék kíváncsi, hogy szerek nélkül is ellehet érni olyan fizikumot, mint pl: Undertaker, vagy Batista, vagy szedniük kell hozzá valamit?


2012. jún. 29. 12:41
1 2
 1/16 dirtboy ***** válasza:
bizony hogy cuccolnak
2012. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

függ a sportoló fizikumától is,hogy szed e valamit vagy sem.ezek a tagok rengeteget gyúrnak,dolgoznak,hogy ilyen testalkatra meg erőre tegyenek szert.nem kell hozzá bogyókat szedni,elég ha étrendjére odafigyel.


hiába,hogy műbalhé az egész,nem szeretnék valamelyikkel összefutni egy sötét utcába. :D

2012. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 dirtboy ***** válasza:
58%

ma 12:45

hű de naív vagy öcsém

nem rég óta edzel igaz?

2012. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

dirtboy

öcse láttam én már olyat,hogy nem bogyózott a csávó és IZMOT szedett magára,nem felpumpálta magát.te meg szedjed a bogyóidat,gyúrjál vazze,de az erdőn fél óra alatt kidőlnél az IFA mellé.

2012. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 dirtboy ***** válasza:
58%

ez jó hasonlat volt mert idén télen favágóként dolgoztam te sz arcsimbók.

légi favágást és földi favágást meg mai napig szoktam vállalni.

kicsit vegyél vissza az arból mert ezért én az előbb nem ilyen hangnemben szóltam hozzád.

2012. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

ne sz@rcsimbókozzál nekem mert beviszek egy 619-et :D

ha erdőzöl te is akkor tudod mi ottan a dörgés,és az is hogy nem kell oda tömegnövelő,hanem egy jó tábla szalonna meg egy szál kolbász,kilo kenyér,meg víz dögivel.oszt ettől lesz energia fát pakolni az biztos. :)

2012. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 dirtboy ***** válasza:
70%

te beteg vagy

a tömegnövelőt meg ne keverd a szteroiddal mert csak magadat minősíted ha ilyet írogatsz.

2012. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

tisztába vagyok azzal hogy mi a szteroid meg a tömegnövelő,attól még hogy előbb azt írtam oda.

öregem hagyjuk inkább a vitát,melózzunk az erdőn oszt cső.ott lehet izmot felszedni.

2012. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
Még légi favágást. :D Annyit cuccoztál öcsém, hogy már szárnyaid is nőttek az anabolikus szerektől. :D
2012. jún. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 dirtboy ***** válasza:
100%

most miért kellet lejáratnod magad,mire volt ez jó.

csak azt bizonyítottad be hogy milyen tudatlan is vagy.

egyébként meg soha nem használtam és nem is fogok szteroidozni.

lásd milyen kedves vagyok ilyen a légi favágás,ez kb pont olyan mintha én lennék csak annyi hogy én nagyobb csonkokat szoktam hagyni.

http://www.youtube.com/watch?v=arRLtTlAbyY

2012. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!