Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » érdekelne hogy hány évesen...

Pldbam kérdése:

érdekelne hogy hány évesen késo már elkezdeni deszkázni. Meg mennyi ido rendesen megtanulni hogy pályán is tudj menni rendesen?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen kezdtem, nyilván ilyen korban kicsit nehezebb már megszokni, de pár hónapnyi deszkázás után már elég magabiztosnak érzem magam, és manual, ollie, shuvit (egyelőre még nem pop shuvit) már úgy ahogy megy. Pályán meg egy pár alkalom gyakorlás után már gond nélkül hajtottam fel egy alacsonyabb rámpára, és le róla, de eleinte nagyon óvatosnak kell lenni, mert nagyon egyszerűnek tűnik, de nagyon nem az. :D Aztán persze ha több tehetséged van, mint nekem, ami valószínű, mert én kifejezetten bénának mondanám magam, akkor ennél már csak többre lehetsz képes. ;)
2012. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bármikor jó!
2012. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70-80 évesen, előrehaladott csontritkulással már ne fogj hozzá
2012. jún. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!