Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankosoknak! Nehéz megtanulni...

Bankosoknak! Nehéz megtanulni az értékpapír működését? Érdekelne de attól tartok nincs hozzá elég eszem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz működés alatt?
2011. máj. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig egyszerű : Minden úgí működik (Tőzsde + válság), hogy a szegényembernek legyen a legrosszabb :(


Ne vágj bele !

2011. máj. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindíg is úgy volt, amióta világ a világ, hogy ez a közmondás élhessen.

"Több a pénze mint az esze"

De azért próbálkozzál valamennyive. "Aki met, az nyer"

Mindet soha ne tedd föl egy lapra.

2011. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ha már attól tartassz, hogy nincs hozzá eszed, inkább ne vágj bele...........
2011. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Átlagemberként azt mondom nehéz. Nem véletlenül sok a matematikus és atomfizikus ezen a területen. Van egy-két kivétel akinek ilyen végzettség nélkül is van hozzá érzéke, de az viszonylag kevés és megkockáztatom hogy csak oltári mázlisták. Tanultam ilyet, de megmondom őszintén hogy a határidős ügyleteknél meg az opcióknál végem volt. A kül. összetett pozíciókról már ne is beszéljünk. Sztem kezdj el foglalkozni vele, utána olvasni és majd meglátod mennyire megy. Előre nem lehet megjósolni, de az tuti hogy nem könnyű.
2011. máj. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!