Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik jobb airsoft vagy...

Melyik jobb airsoft vagy paintball? Miért?

Figyelt kérdés
Én paintballozok csak kíváncsi vagyok, hogy milyen az airsoft.
2012. ápr. 30. 14:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

19:51-es vagyok.


Igazából egyik sem jobb a másiknál! És nem is lehet jobb! Hogy miért?

Mert a kettő nem ugyanaz.

Airsoft: Katonai harc szimulálva, megadott játékszabályrendszerben.

Paintball: Buli, festékcsata haverokkal.


Mindenki maga dönti el, hogy melyik a jobb. Órákig lehetne vitatkozni, azon, hogy az egyik miért jobb vagy rosszabb a másiknál. Egyik sem rosszabb, az a jó és a neked való amelyiken jól érzed magad, leköt és szórakoztat. Engem a paintball szórakoztat, voltam kipróbálni az airsoftot is, nem volt rossz, de nem is esetem hanyatt tőle, nekem nem jött be.

Valaki például a lasertag-ot szereti.

2012. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

20:06 vagyok

Ez így van de mindig is összehasonlították a kettőt és ez ezután is így lesz.

2012. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Lasertag a király! A paintball és az airsoft kevésbé élvezetes. Én próbáltam mindhármat.

Nálam a sorrend:

1. Lasertag

2. Paintball

3. Airsoft

2012. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

én Paintballozok.

és szerintem nem mindegy melyik paintball fajtáról beszélünk . mert van a woodsball ami az airsoft paintballos fajtája és van az airball ami a rendes sport formája és szerintem ezért jobb már most a paintball mert több fajtája van és rendes szabály rendszere van. airsoftban rajtad áll hogy ha el találtak akkor tisztességesen kiálsz vagy nem az airballban pedig ha eltalálnak akkor lehet látni a festék foltot ha pedig lepattan rolad (bans) akkor az nem számit találatnak és az airballban sok teknika látványos becsuszások és még sok minden van nekem ez hiányzik az airsoftbol.na meg az ellenfelek közötti kapcsolat is emlitésre mélto mert pl az MPL-en (Magyar Paintball Liga) nincsenek ellenségek he veszitünk akkor oda megyünk az ellenflhez kezet fogunk és még megis emlitjük hogy milyen szép volt ahogy becsúszott vagy az ahogyan ki lőtt. De itt van egy video is rola: http://www.youtube.com/watch?v=8cYYkd5lSIg&feature=player_em..

de miért nem probáljátok ki ti magatok is több egyesület is van ország szerte:

A Budapesti paintball akadémia vagy a Győri Paintball SE: [link]

2012. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Jakus Tamás ***** válasza:

Ha kiváncsi vagy milyen az airsoft próbáld ki :D

Én 3 éve airsoftozom.

Mondok valamit. Én sem csípem ha valaki nagyon beleéli magát ebbe a hobbisportba. Épp ezért nem megyek olyan játékokra ahol előre meghatározott karaktert kell alakítani.

Igazából teljesen felesleges összehasonlítani a 2 sportot.

Próbáld ki és véleményezd magad :D

2012. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!