Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik jobb airsoft vagy...

Melyik jobb airsoft vagy paintball? Miért?

Figyelt kérdés
Én paintballozok csak kíváncsi vagyok, hogy milyen az airsoft.
2012. ápr. 30. 14:38
1 2
 1/15 anonim válasza:

Az airsoft.

Mert élethűbb.

2012. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A paintball ugyanolyan élethű (szerintem).
2012. ápr. 30. 15:45
 3/15 anonim válasza:

Egyáltalán nem, szerinted miért az?

Airsoftban a ruházat és a fegyverek is sokkal jobban hasonlítanak a valódi fegyverekhez.

2012. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
szerintem mind kettő elég gagyi.
2012. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
45%
Jaja, az xboxon codozás, az a menő... :)
2012. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
pont a másik véglet :) azoknak való, akik puncik katonának menni...
2012. ápr. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
87%

Mi az, hogy puncik katonának menni?

A valódi háborúk nem szólnak másról, mint politikusok unaloműzéséről és még jobban meggazdagodásáról.

Ezen kívül embert ölni sem olyan hű de vicces dolog.

Ellenben ezek a játékok megmozgatják az embert fizikailag és agyilag is, anélkül, hogy bárkiben is kárt tenne...

Úgyhogy az utóbbi kommented csupán az igazán alacsony értelmi színvonalad bizonyítéka, semmi más.

2012. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Én airsoftozok és azon belül is a realsim híve vagyok.

Mi úgy játszunk hogy saját karakterrel vágunk bele vagyis asszerint cselekszel mien a karaktered.

A játékban fontos szerepet játszanak a párbeszédek is és szerepjáték is van.

Szerintem élethűbb mint a paintball.

2012. máj. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is paintballozok.

Az airsoft-osok beöltöznek katonának (terepgatya terepmintás felső, bakancs...stb.) vagy terroristának, aztán lényegében Call of Duty-znak élőben, hiteles fegyvermásolatok, taktikai játék, bele élik magukat háborús szituációkban, vannak ott szabályok hogy miszerint játsz (pl: MASZ= Magyar Airsoft Szabályzat).

Sok airsoft-os mondja, hogy a paintball puskák (markerek), nem olyan hitelesek, nem hasonlítanak az igazi katonai fegyverekre, ez igaz. Na és akkor mi van??


A piantballnak nem ez a lényege, a paintball az festékcsata, nem igazán háborús szimulációs játék (persze taktika itt is van, de nincs annyira erőltetve ez a katonás dolog, nem is kell beöltözni katonának), hanem egy buli, ott a lényeg, hogy jól megszórd a másikat festékgolyóval, ami csíp találatkor. Fájdalmasabb az airsoftnál.

Nincs bajom egyébként az airsofttal, aki szereti csinálja. Hobbynak jó. Én 2 dolog nem szeretek az airsoftosokban:

1.

Amikor az airsoftosok, fikázzák a paintballosokat hogy nem valósághű a fegyver (ami egyébként igaz, de a paintballnak nem is ez a lényege. Ja amúgy pedig vannak élethű paintball fegyverek, csak hát ritkák és drágák), na meg takonygolyókat lő ki, holott a paintball jóval keményebb és fájdalmasabb, lőttek már meg airsofttal közelről (lóf@sz XD) A paintball azért pedig csíp, mondjuk én már hozzá vagyok edzve a haverokkal.

2.

Amikor sok kis airsoftos azzal menőzik, hogy mekkora kommandósok (holott csak terepmintás ruhában vannak). Na meg amikor brutál komolyan veszik a "küldetést". (Jézusom, na ezen tudok röhögni)


De ettől függetlenül az airsoft hobbynak jó

2012. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Előző:

Én is komolyan veszem airsoftba a küldetést rohadtul beleélem magam és ettől jó mert kiüti az agyam elfelejtem a hétköznapi dolgokat és ettől még jobb lesz a játék.

Ezen nem tudom mi a nevetséges. Hogy komolyan vesszük.

A paintballt kevesebbnek tartom de még nem volt alkalmam kipróbálni...nem azt mondom hogy nem jó mert biztos az :)

2012. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!