Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a véleményetek a Norcnoia...

Mi a véleményetek a Norcnoia Designer Germany légpuskáról? Meg lehet vásárolni vagy sem? Ha nem milyen légpuskát tudtok ajánlani 15. e alatt, ami alsókaros?

Figyelt kérdés

2012. febr. 22. 19:47
 1/5 anonim válasza:

A mai világban mindent meg lehet vásárolni, de sok értelme nincs... Én biztos nem alsókarost vennék és a 15k Huf kicsit kevés egy tényleg normális légpuskához, ahhoz meg otthon b@sz@kodjon az ember teljesen felesleges akármilyen is. A lövészet is sport,hobbi és a sportra, hobbira anyagilag rá kell szánni, legyen az horgászat, filmezés, túrázás... ha pecázol nem gagyi bottal teszed ha túrázol nem olyan sátorral mész ami átázik... Ha-meg lövész klub tag vagy, vagy szeretnél lenni, szerintem a leendő/mostani társak segítenek fegyver választásban ( csak egy pár hobbival összehasonlítva: számítógépezés min.: 100k HuF // Horgászat: min. 100k HuF // Filmezés(kamera v. fényképezőgéppel): min.: 150k HuF //

Érdemes ilyen magaslatokban gondolkodni itt is... (ez nem a fegyer ára, hanem a tagsági díj, fegyver, lőszerek, táska, üzemanyag költség stb... de lehet keveset mondtam így is) Ha meg nem akarsz ennyit rákölteni akkor maradj a sakknál

2012. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha vkinek nincs sok pénze rá. De milyen tapasztalatod van ezzel a légpuskával? És miért nem alsókarost vennél? meg akkor 4,5.ös v 5,5-ös?
2012. febr. 25. 17:31
 3/5 anonim válasza:

4,5-öst bőven elég.

Alsókarosba tudtommal csak kerek ammo megy és ez nagyon lehatárolja próbálkozásid lehetőségeit.

Ha funból akarsz lövöldözni vegyél air-softot...

én magam esküszöm az öreg lebillenősre, rézmagos gumi tölténnyel... azzal nagyon pontosan lehet lőni, csak a skuló ára 2,5 Huf/db volt legutóbb mikor vettem 100-at xD

2012. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az alsókarosba csak kerek ammo megy? Hiszen egy csomó 4,5 és 5,5-ös ammo van és nem csak kerek
2012. febr. 28. 15:48
 5/5 Swafford válasza:
Szevasztok! Nagyon elbeszéltek a téma mellett. Ha valakinek kell konkrét segítség írjon emailt nekem. Van tapasztalatom benne.
2012. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!