Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Megéri 1 évvel a minimális...

Megéri 1 évvel a minimális életkor betöltése előtt airsoft fegyvert vásárolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 15 éves leszek pár héten belül és nagyon szeretném egyszer kipróbálni az airsoftot. Tudom, hogy csak 16 éves kortól lehet játékokra menni a szülő írásos beleegyezésével, viszont nagyon szeretnék már a sajátoménak tudni egy airsoft fegyvert. Szerintetek érdemes 1 évvel a minimális életkor betöltése előtt megvásárolni a fegyvert és addig beletanulni a technikákba és taktikákba?


A válaszokat előre is köszönöm.


2012. febr. 20. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
játszani mindig megéri.
2012. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megveheted, ha nem hivatalos csapathoz mennél játszani hanem a haverokkal egy közeli erdőbe akkor nyugodtan mehetsz. Én is így kezdem ám ;)
2012. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És milyen karbantartásokat igényel pontosan egy ilyen fegyver egy játék után? Továbbá milyet ajánlanátok? Én Dboys fegyvert néztem ki. Kezdésnek megteszi?
2012. febr. 20. 18:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!