Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Rubint Réka testedző videói...

Rubint Réka testedző videói ugye nem csak fogynivágyóknak ajánlott?

Figyelt kérdés

Tegnap el kezdtem edzeni Rubint Réka "Van 5 perced?" című videóira..ma mondtam a barátaimnak, hogy edzettem és mondták, hogy én minek edzek, mert hogy nem kell fogynom. Nos én csak a comb és a farizomzatomat szeretném megnövelni, mert csak azokkal vannak problémáim.. erre is jók ezek a videók? Mert én fogyni egy dekát sem szeretnék, pont híznom kéne, és szerintem ha edzek, azzal is nyerek kilókat. Szerintetek sem hülyeség így edzenem?


Továbbá..: Olyan szinten izomlázam van tegnap óta, hogy felállni alig bírok, meg leülni. Ma ki hagyjam akkor a tornát? Ajánlotta egyik barátnőm a sportkenőcsöt, de azt hol lehet venni? Sima patikában is van?


Köszönöm a válaszokat!:))


2012. febr. 20. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez NEM csak fogashoz jó, hanem éppen a formálódáshoz sokkal alkalmasabb. De ezeket nem minden nap, hanem minden másnap ajánlott végezni, akkor sokkal hatásosabb.

A sportkenöcs meg tényleg jó, gyógyszertárban is lehet kapni, de én a DM-ben is láttam már meg az ALDIban is.

2012. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem hülyeség, ha tornázol, de ha tényleg akarod növelni a comb- és farizmot, akkor majd próbáld ki a guggolást és a kitörést súlyzóval.
2012. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És szerintetek ezek a videók megfelelőek, vagy elég, ha csak ezeket csinálom végig minden másnap? http://www.youtube.com/watch?v=UIjy-yKIPtg

http://www.youtube.com/watch?v=c54Yfxi5FV4&feature=related

2012. febr. 20. 19:21
 4/10 anonim ***** válasza:

Az első video az jó lesz, a második helyett ezt ajánlom:

http://www.youtube.com/watch?v=ZOPebhaEB80

2012. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 *Glissade* ***** válasza:

Kérdező!


Ha eddig nem sportoltál semmit, akkor az utcsó videó lesz életed legrosszabb 10 perce:DDD

2012. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lesz kis izomláz. :)
2012. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na igen!:D Nem sportoltam, szóval úgy döntöttem, hogy egyenlőre marad a "lightos" első kettő videó :D Aztán, ha már edzésben vagyok, kipróbálom azt az utolsót is. "Kis" izomláz már most is van..ha most próbálnám ki, tuti belehalnék a fájdalomba!:S:D
2012. febr. 20. 23:29
 8/10 *Glissade* ***** válasza:

Ha gondolod én is tudok neked likelni egy kb. 1 órás hasonlóan kellemes videót, ami jó a a combra és fenékre is:)

Bemelegítés és nyújtás is van benne.

Érdekel?:)

2012. febr. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen,érdekelne:) Köszi!!
2012. febr. 22. 06:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!