Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Testépítés->sérülés. Kihagytam...

Testépítés->sérülés. Kihagytam sokat, de folytatnám, mit tegyek? (Leírásban bővebben)

Figyelt kérdés

Kb 2 év rendszeres testépítés után bekövetkezett egy enyhe váll(izületi) kopás, akkor abba is hagytam, de nyáron muszáj volt dolgozni (könnyű fizikai munka) ami érezhetően nem tett jót neki. Pihentem pár hetet, visszamentem, de fájt és abbahagytam.

Lassan 2 hónapja pihenek, 1 hónapja szedem az izületvédőt (béres porcerő forte -egész jó-), de olyan rohadt tunyának érzem magam, nincs meg az a régi jó alaphangulatom se, már nagyon visszamennék. Fájni nem fáj, néha amikor alszok akkor roppan 1-2t a könyököm vagy vállam de semmi több.

Vajon visszamenjek januárban? :S Itthon próbálom kis súlyokkal erősíteni a vállam (ma kezdtem)

Válaszokat előre is köszi! :)


2011. dec. 25. 14:43
 1/10 dirtboy ***** válasza:

az írásod alapján már jól van,csak néha roppan de már nem fáj.

szóval nincs akadálya annak hogy szépen finoman el kezdj vissza térni az edéshez.

2011. dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, akkor szerintem megpróbálok majd szépen lassan visszatérni :)
2011. dec. 25. 15:03
 3/10 A kérdező kommentje:
de azért más is írhat, kíváncsi vagyok más véleményekre is.
2011. dec. 25. 15:05
 4/10 *Glissade* ***** válasza:

Szia!


Nekem nem a vállammal van baj, de hasonló a szitu.

Pihentetem, akkor elvileg meggyógyul, majd vissza megyek és újra fájni fog...

Szóval számits rá, hogy visszafog térni...

2011. dec. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most akkor sokat hagytál ki vagy 2 hónapot?
2011. dec. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát 2 hónapja hagyom ki, 1 hónapja szedem az izületvédőt.

Szóval ha visszamegyek újra fájni fog? :/ De ebből lehet bajom később? (és persze ha visszamegyek akkor is csak kis súllyal fogom csinálni)

2011. dec. 25. 16:14
 7/10 anonim ***** válasza:
2 hónap nem olyan sok, fokozatosan minimális súllyal kezdd el aztán meglátod fáj vagy sem.
2011. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
amikor csak arra a részre csinálom, akkor fáj, de amikor abbahagyom a fájdalom is elmúlik.
2011. dec. 25. 19:32
 9/10 anonim ***** válasza:
melegítsd be jól vállad, használj bemelegítő krémet pl nikoflex
2011. dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
van nikoflexem, de az izületre is jó? azthittem csak izom bemelegítésre jó, köszi :)
2011. dec. 25. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!