Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol vegyem meg a kinézett...

Hol vegyem meg a kinézett kerékpárom? Specialized Big hit fsr 1

Figyelt kérdés

Amit kinéztem az egy Specialized Big hit fsr 1

csak a probikeba láttam 400E ft ért de nincsen semmi tapasztalatom a bolttal kapcsolatba . Tudtok tapasztalatokat mondani vagy más boltot ajánlani ?

erről a gépről lenne szó : [link]


2009. máj. 19. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem gép, hanem egy sima bicikli...


Nézz körül neten, hogy hol árulnak még ilyet. Ha sehol nem találsz, akkor marad ez. Szerintem 400e-t felesleges kidobni egy szaros bringáért :) Persze, ha profitálsz is belőle, akkor oké, ha csak hobbiból, akkor pazarlás...

2009. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
más boltokba nem találtam ezt a kerékpárt és ha most van rá keret akkor miért ne vegyem meg ? Lehet hogy hobbi szinten űzöm a sportot de attól még lehet egy jó kerékpárom ami ara célra alkalmas amit csinálok vele.
2009. máj. 19. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Van rá keret? Gratulálok a szüleidnek :)
2009. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem élünk túlságosan jól de rosszul se de nemrég sok pénz ütötte a markunkat abból tudjuk megvenni ez az egy hobbim van ezért erre szeretném költeni a pénz kisebbik részét.
2009. máj. 20. 08:50
 5/6 anonim válasza:
Sok laikus lol... mármint ez a péntpazarlásos .... Ja vedd meg simán én is ezzel nyomulok ,szerintem te küldtél nekem emailt egyik nap... jobban megéri ,mint a 2009-es, tehát azt semmiképp, max még a stinky jöhet szóba, az jobb ár-érték arányú , viszont a váza szar. Probikeban én a "kiszolgálással" egyáltalán nem vagyok megelégedve tehát én ott már elvből nem vásárolok. meg még az ,hogy ha valaki 400e ért vesz bicót az nem feltétlenül azért van mert a szülei IIIIIIIIII ilyen vastagok ,lehet azért mert több éven át gyűjtött rá és kész arra ,hogy ennyit áldozzon szeretett sportjára, ezt az egyik kedves válaszolónak írom válasznak... ennyi
2009. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dögöljön meg aki azt írta hogy egy szaros bringa!
2010. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!