Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A játszótéren való gyúrást...

A játszótéren való gyúrást hogy hívják? Vagy nincs neve?

Figyelt kérdés
És ha valaki szokott ott edzeni meg mondaná nekem hogy az egész izomzatokat át mozgatja vagy csak edzés terv szerint. : )
2011. nov. 21. 12:55
1 2 3
 11/21 TOMAtm ***** válasza:
Bar-athletics ez az amcsi neve.nemrég voltam kint és meglepően sokan csinálják.bármerre mész láthatsz pár "gettógyúróst".mondjuk hozzá kell tennem h nem különösebben nagydarabok,egyszerűen izmosak,szálkásak,60-65 kilónál nincs több még a legbrutálabb kinézetű sem.
2011. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hááát nem tudom, de az a hannibal szerintem 70-90 kg között lehet de nem biztos.Igen azt én is néztem videókban hogy brutál szálkásak és látszik az izomzatuk van egy magyar is aki kaszkadőr és ő is így edz, csak nem tudom hogyh ívják.
2011. nov. 24. 21:51
 13/21 anonim válasza:

playground workout - játszótér edzés

persze ezt csak én találtam ki

2011. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
"Tehát a gettógyúrás és társai adhatnak egy alap jó fizikumot (mondjuk a hannibál féle szintet 10000-ből 1 éri el) és erőnövekedést,de ha komolyabban akarsz kinézni és bitang erőt akkor a konditermet ajánlom." ezen mekkorát röhögtem..pfff...pont hogy a játszótéren saját testsúllyal leszel bitang erős..mig konditerembe egy felfújt fasz...tudvavelő hogy saját testsúlyunkal ha edzünk sokkal dinamikusabbak és erősebbek leszünk mint a vastól..
2011. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

mark86



röhögjél b@zeg te fogyatékos! felfújt izom nincsen,cannibált meg megnézném hogy guggol 300al.

2011. dec. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Én meg azt nézném meg ahogy 50-szer felhúzod magad vagy csinálsz 100-150 fekvőtámaszt ;) ha már olyan erős vagy a konditól ;)
2011. dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

mark86


Alapgyakorlat a húzódzkodás,súllyal a derekamon szoktam csinálni 12-et. Fekvőtámaszt is nyomtam régebben,amikor még nem szóltak,hogy fekvenyomással többet érek,végigcsináltam a 100fekvőtámasz programot.

De felteszek egy kérdést ki az erősebb aki 150 fekvőtámaszt megcsinál saját súllyal ami (ha a lábra eső terhelést és az egész test feszülését nézzük) p1csa,vagy aki majdnem tisztán mellből fekvenyom 110kg-val 8at?

2011. dec. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 TOMAtm ***** válasza:

a gettógyúrás szerintem hosszú távon hazavágja az izületeket(én legalábbis nem láttam egyiken sem övet vagy csuklószorítót).

Egyébként a 100 kilómmal nem csinálok meg 50 húzódzkodást,sőt 25öt sem.sőt 100-150 fekvőt sem tudnék megcsinálni,de nem is ez a célom... ebben van itt az alapvető különbség,nem ugyanaz a két sport célkitűzése.

viszont röhögve nyomok 150 kilót(ruha nélkül),amit valószínüleg egy gettógyúrós ki sem tudna emelni a helyéről.

meddő vita amit csináltok,értelmetlen.

abban viszont kötöm az ebet a karóhoz h a felépített izomzat sokkal könnyebben alkalmazkodik más típusú terheléshez mint egy kevésbé kigyúrt.értsd:én előbb csinálok 100 fekvőtámaszt mint egy gettógyúrós nyom 150et,ha azt kezdem el csinálni rendszeresen.

2011. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk akár hogy nézzük a gyúrás jobban meg látszik hogy erőben azt nem tudom, de külsőleg tuti.Én régen fekvőtámaszoztam és hát vékony voltam ugyan úgy, viszont fél éve gyúrok és azért ez már meg látszik jobban.Igaz tömegnövelőt szedek meg vitamin-t, és szerintem a gyúrással hamarabb eléri az ember amit akar.
2011. dec. 19. 22:57
 20/21 anonim válasza:
azért mert aki elkezd gyúrni az általában biztos, hogy vesz valamit. Lásd te is mondtad, hogy szedtél tömegnövelőt meg vitamint amikor kondiztál...
2013. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!