Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Vegyek-e táplálék kiegészítőt,...

Vegyek-e táplálék kiegészítőt, ha igen, milyet?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, március óta járok edzőterembe, eddig csak úgy gyengébben csináltam mindent, olvastam is, hogy ilyen korban először át kell mozgatni. Most télen jobban akarnék fejlődni(valamennyit fogyni-átalakulni), és ezért akarnék venni valami táplálék kiegészítőt.. Tudom, hogy nem fog egyből hetente nőni 1centit a karom, csak nem nagyon tudok normálisan enni, és ez elég fontos lenne. Mert hétköznap 2-en vagyunk itthon, így nem főz anyám.. Így csak ebédelni tudok meleg kaját (fél menü = nem mindig lakok jól vele..) Reggel meg vacsorára zsömlét meg ilyeneket. :/

Fehérjére gondoltam amúgy, amiben kevés a szénhidrát. Mert van rajtam még felesleg..

Remélem lesz normális válaszoló. :)


2011. nov. 17. 18:28
 1/8 dirtboy ***** válasza:

attól hogy van rajtad felesleg még ugyan úgy kell a kellő ch.

tanulj meg rizst főzni és húst sütni,tojást főzni,sütni stb.

estére mehet túró azt el sem kell készíteni.

a jó kajára törekedj és ne tápkiegből akard fedezni a korán sem kevés tápanyag hiányodat.

2011. nov. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem elég ami ezekbe a kenyeres dolgokban van?
2011. nov. 17. 19:29
 3/8 dirtboy ***** válasza:

kenyeres dolgokban? ez csak vicc ugye?

mi lenne benne a jó a vaj vagy a kis vékony felvágott.

egyél normális kaját ne ilyen sz arokat.

néz szét mit kéne enned kb.itt van egy pár étrend nézd meg őket:

[link]


tömegnövelő étrendet remélem tudod hogy milyen.

4-6g ch 2g prot stb. stb.

2011. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem én választom, hogy mit egyek, értsd már meg.. nem is tudok napi 8x..
2011. nov. 21. 17:57
 5/8 A kérdező kommentje:

most hallottam a zabpehelyről, hogy diétázóknak jó, teltségérzetet okoz, ilyesmi..

ez nem lenne jó nekem? ilyen "szar kaják" helyett? én is tudom, hogy az.. :/

2011. nov. 24. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:

sok sikert dirtboy. :DDD

meg kitartást. :D

2011. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Body-Builder ***** válasza:
figyej tojást a bolond is tud sütni a forró vízbe meg megint csak a hülye is kitud főzni egy kis rizst. zabpehely telitetséget okozz oké és szted van értelme? ha nincs meg a kellö tápanyag bevitel? ha fogyni akarsz akkor dolgozd le a felesleget . De ha nincs meg a kellő tápanyag bevitel az izom nem fog fejlődni. 14 évesen tápkieg? ilyen fiatalon felesleges mivel folyamatos fejlődésben van a szervezeted :)
2012. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sznofru ***** válasza:
Nálam a zabpehely nem okoz telítettséget. 100gr-ot megiszok és fél óra után korog a gyomrom.
2012. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!